Co warto wiedzieć?

Krakowska Jaskinia Solna znajduje się w samym centrum Krakowa, w tajemniczych podziemiach zabytkowej kamienicy. Jest to miejsce idealne dla wszystkich, którzy pragną:

♦ Odetchnąć pełną piersią!

♦ Oddychać zdrowym, czystym powietrzem pozbawionym krakowskiego smogu!

♦ Poprawić stan zdrowia.

♦ Wzmocnić odporność.

♦ Wypocząć uciekając od miejskiego zgiełku.

♦ Zrelaksować się przy śpiewie ptaków i szumie morza.

♦ Oddychać pełnowartościowym powietrzem zbliżonym do morskiego, bez konieczności wyjazdu nad morze.

♦ Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy trzy oddzielnie wydzielone części:

◊ jaskinia solno-jodowa dla rodzin z dziećmi z tężniami solankowymi
◊ biblioteczka z fotelami do masażu
◊ jaskinia solno-jodowa dla dorosłych z tężnią solankową

Krakowska Jaskinia Solna

Dbając o Państwa komfort, postawiliśmy również na jakość i wygodę naszych leżaków, które były testowane pod kątem medycznym pod okiem lekarzy. Dzięki pozycji leżącej wspomagamy i poprawiamy krążenie krwi w naszym organizmie. Poprzez półleżącą pozycję serce znajduje się powyżej kolan, co zapewnia optymalny relaks i dobre samopoczucie.
Fotele są wytrzymałe, dają ergonomiczne wsparcie dla pleców, dzięki czemu z łatwością można na nich zmienić pozycję, czy komfortowo i łatwo wstać. Oprócz kąta leżenia można również uregulować zagłówek, tak żeby był idealnym podparciem dla karku. Dodatkowo dla pełnego komfortu, można za pomocą hamulców zablokować fotel, tak żeby cały seans spędzić w jak najwygodniejszej pozycji, bez konieczności jej poprawiania.

Informacje dodatkowe:

♦ seans trwa 50 minut,

♦ seans rozpoczyna się o pełnej godzinie,

♦ ostatni seans odbywa się godzinę przed zamknięciem (20:00), ostatni seans z dziećmi odbywa się o godzinie 18:00.

♦ wejście na seans obowiązkowo w białych, zmiennych skarpetach,

♦ dzieci do 3 lat mają wejście bezpłatnie,

♦ we wtorki i czwartki dzieci bezpłatnie do 1 os dorosłej 1 dziecko osobno,

♦ obowiązkowa jest rezerwacja godziny seansu.

Wszystkie promocje dotyczą zarówno osób indywidualnych, korzystających z karnetów, klientów korzystających z OK System, karty Multisport Classic lub Plus, FitSport, FitProfit, kuponów Sodexo lub Małopolskiej Karty Seniora.

kwiat życia

Długo pracowaliśmy nad naszym logiem, aby powstało takie, które całkowicie odzwierciedlałoby, nasze poglądy. Dlatego ostatecznie wybraliśmy KWIAT ŻYCIA, który ukazuje jak ważne są w naszym życiu proporcje, a człowiek nie jest tylko ciałem, ale i duszą, którą trzeba pielęgnować. Trzeba pamiętać, że bycie zdrowym i szczęśliwym człowiekiem, to nic innego jak zachowana harmonia w naszym organizmie.

Przedstawiamy wartości, które są według nas, tymi najważniejszymi składowymi w drodze do pełnej równowagi:

– synergia,

– emocje,

– świadomość,

– umysł,

– duchowość,

– ciało,

– uzdrawianie, zdrowie,

– harmonia,

– relaks,

– witalność

– energia.

„Liczy się tylko, to jaki jest Twój stosunek do samego siebie. Inne związki są tylko odbiciem tej relacji”
/Andrew Mattheus/

Analizując wszystkie powyższe elementy, można zauważyć, że są one ze sobą ściśle powiązane, mimo tego, że często nie zwracamy na to uwagi.

Pamiętajmy, patrzmy na SIEBIE całościowo, holistycznie! Nie zawsze przyczyna danego dyskomfortu, czy dysfunkcji naszego organizmu jest trudna do zauważenia na pierwszy rzut oka. Dlatego polecamy zaglądać w głąb siebie. Dbanie o zdrowie, to nie tylko zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna, czy zbilansowana dieta, ale także (może nawet przede wszystkim!) praca nad swoim wnętrzem – umysłem, emocjami, świadomością, nastawieniem do samego siebie i otaczającego nas świata.

Piękne wnętrze daje piękno na zewnątrz!

Oto podsumowanie usług, z których można u nas skorzystać:

Nowość! Obchodzisz niebawem swoje urodziny? Za okazaniem stosownego dokumentu, dajemy 50% RABATU w tym wyjątkowym dniu, na wybraną przez Ciebie usługę 🙂

Uwaga! W dniach, kiedy zawartości szkodliwych pyłów w powietrzu przekroczą dopuszczalne normy oraz zostanie zarządzona darmowa komunikacja miejska – zapraszamy na seanse inhalacyjne do jaskiń solnych wraz z tężniami solankowymi. Jedna osoba płatność zgodnie z cennikiem lub wejście z jedną z honorowanych przez nas kart – osoba towarzysząca opłata za seans – 10 ZŁOTYCH.

Zapraszamy!