Dla dorosłych

Dla dorosłych

Oferta dla dorosłych - Krakowska Jaskinia SolnaSeanse inhalacyjne w Jaskini solnej, to doskonała okazja do relaksu i odpoczynku.

Mając na względzie Państwa komfort i wygodę, ostatnie dwa seanse o godzinie 19.00 i 20.00 odbywają się bez dzieci. W tym czasie do dyspozycji mają Państwo zarówno dużą jak i małą część groty, łącznie z kącikiem bibliotecznym i fotelami masującymi.

Warto znaleźć chwilę dla siebie, by na wygodnym leżaku, przy akompaniamencie muzyki relaksacyjnej prawdziwie się wyłączyć od wszelkich problemów i zmartwień. Seans ma na celu nie tylko relaks, ale przede wszystkim inhalację organizmu. Powietrze w Jaskini solnej, swoim składem zbliżone jest do morskiego. Bogate jest w liczne pierwiastki m.in. jod, potas, sód. To idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić swój stan zdrowia i wzmocnić odporność.

Krakowska Jaskinia Solna nawiązuje do leczenia inhalacyjnego, jakie można spotkać w Kopalni Soli w Wieliczce. Unikalny mikroklimat udało się stworzyć poprzez połączenie aerozolu suchego z tężniami solankowymi. Seans jest połączeniem haloterapii, koloroterapii, muzykoterapii i refleksoterapii.

Serdecznie zapraszamy!