Aktualizacja regulaminu Krakowskiej Jaskini Solnej

krakowska jaskinia solna

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zmianami dotyczącymi funkcjonowania Krakowskiej Jaskini Solnej 🙂

Aktualizacja do regulaminu, z dnia 26.10.2020.

 1. Krakowska Jaskinia Solna będzie funkcjonować w godzinach od 12:00 do 20:00 – do odwołania (za wyjątkiem środy i piątku – wtedy o godzinie 19:00 i 20:30 będzie odbywał się koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów).
 2. Zaraz po wejściu do obiektu, obowiązuje dezynfekcja rąk.
 3.  Przed wejściem do obiektu jaskini, prosimy o zasłonięcie nosa i ust.
 4. Podczas mijania się z innymi osobami, prosimy i zachowanie odległości co najmniej 1,5 metra.
 5. W związku z wymianą zamków w szafkach – prosimy, aby każdy klient miał ze sobą monetę 2,00 złotową, którą należy wrzucić do szafki w zamian za kluczyk. Moneta oczywiście jest zwrotna.
 6. Za zgubienie kluczyka obowiązuje kara 120,00 złotych – równowartość wymiany zamka.
 7. Drzwi do wnętrza jaskini otwiera wyłącznie pracownik Krakowskiej Jaskini Solnej.
 8.  Ze względu na obecne wymogi, w jaskini podczas jednego seansu może przebywać ograniczona liczba osób, w związku z tym – wcześniejsza rezerwacja jest wymagana.
 9. Istnieje możliwość rezerwacji seansów rodzinnych, dzięki niej mamy pewność, że podczas zarezerwowanego seansu nie będzie innych dzieci.
 10. Przestrzegając wymogów sanitarnych, nie będzie dostępu do koców, w związku z tym istnieje możliwość przyniesienia własnego koca lub ręcznika.
 11. W celu ograniczenia osób na obszarze recepcji, seanse inhalacyjne zostają skrócone do 45 minut, pozwoli nam to na całkowitą dezynfekcję przestrzeni wspólnych.
 12. Prosimy również o nie pojawianie się nie wcześniej niż 5 minut przed umówioną wizytą.
 13.  Obowiązuje całkowity zakaz, uczestniczenia w seansach osób: przeziębionych, wykazujących objawy choroby tj. z katarem, kaszlem, bólem gardła, bólem mięśni, podwyższoną temperaturą ciała.
 14.  Pracownik Krakowskiej Jaskini Solnej ma prawo dopytać klienta o jego samopoczucie, również jeśli zajdzie taka potrzeba – zmierzyć temperaturę ciała, za pomocą elektrycznego termometru.

Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas wizyt w Krakowskiej Jaskini Solnej, dlatego wszystkie leżaki, zabawki dla dzieci, toalety, szafki, kanapy na obszarze recepcji są dezynfekowane na bieżąco. Dodatkowo w celu oczyszczenia jaskini, jest ona systematycznie wentylowana oraz oczyszczana za pomocą lampy UV. Również pomiędzy leżakami zapewniamy wymaganą odległość.

Pozostałe podpunkty naszego regulaminu, pozostają bez zmian.

Zapraszamy serdecznie! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *