CYTRYN – kamień sukcesu

Cytryn, jest kamieniem, który pomaga w realizacji celów ziemskich i materialnych. To kamień dobrobytu i sukcesu. Jest kryształem, który pozwala poczuć słodycz życia. Inspiruje do podejmowania działań. Wystarczy na niego popatrzeć, żeby poczuć jego pozytywną energię. Jest minerałem niezwykle urokliwym i bez wątpienia przyciągającym uwagę.

To kamień pozytywnej energii. Będzie idealny dla każdego, kto chce poczuć radość i pełnie życia. Mówi się, że jest minerałem obfitości, pomaga w edukacji i pracy. Sprzyja sytuacjom, które prowadzą do wzbogacenia się i odniesienia sukcesu.

Przyciąga szczęście i dobrych ludzi. Niweluje negatywną energię i przekształca ją w energię pozytywną, a nawet ochronną, chroniącą przed negatywnymi wpływami i zawiścią. Dzięki niemu nasze niekorzystne, negatywne odczucia i myśli przeistaczają się w korzystne i optymistyczne wibracje! A nasze myśli stanął się klarowne i przejrzyste. Nie bez przyczyny porównywany jest do gorącego słońca, wyłaniającego się spośród chmur.

Mówi się, że cytryn to kamień ziemskich spraw, który swoją pomoc ofiarowuje w życiu codziennym. Jest kamieniem szlachetnym, będącym kluczem do odniesienia sukcesu i to na każdym polu! Sprzyja fortunie w życiu prywatnym i zawodowym, ale również w dosłownym tego słowa znaczeniu – wypełniając nasz portfel (dlatego warto go nosić zawsze w torebce).

Cytryn wzmacnia także relacje, pomaga w rozwiązywaniu problemów i konfliktów w rodzinie, ale również w innych naszych relacjach, w tym zawodowych.

Idealny dla przedsiębiorców prowadzących własne działalności, jak również osób mających związek z finansami. Sprzyja uczeniu się, zdawaniu egzaminów, czy podczas rozmowy o pracę. Jego energię mogą czerpać nie tylko osoby twardo stąpające po ziemi, wspiera także artystyczne dusze. Aktywizuje kreatywność i wenę twórczą. Dzięki niemu, będziemy odczuwać satysfakcję i zadowolenie z wykonywanej pracy.

Cytryn swoją energią i złotymi refleksami wykazuje pozytywny wpływ na nasze zdrowie fizyczne.

Wzmacnia nasze samopoczucie, dodając siły i energii. Idealny dla osób, które cierpią na przewlekłe zmęczenie, lęki, czy depresję. Wzmacnia układ immunologiczny, hormonalny, pokarmowy, wspiera pracę tarczycy (szczególnie polecany przy niedoczynności) i nerek. Minimalizuje objawy alergii.

Minerał ten, połączony jest szczególnie z czakrą splotu słonecznego. Dzięki niemu poczujemy wyraźny przypływ siły życiowej. Za jego sprawą łatwiej poradzimy sobie z problemami i przeciwnościami życia codziennego.

Warto taki talizman mieć zawsze przy sobie, a wykorzystując jego energię, pamiętać o dobrej intencji!

Wszystkie kamienie w kategorii cytryn, znajdziecie TUTAJ, a jeśli chcielibyście szczegółowo zapoznać się z właściwościami innych kamieni, wystarczy kliknąć TUTAJ 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *