Europejski Tydzień Pomocy Dzieciom i Osobom Autystycznym oraz Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Na początku tego miesiąca obchodzimy dwa wyjątkowe święta!
✨Europejski Tydzień Pomocy Dzieciom i Osobom Autystycznym(Europejski Tydzień Autyzmu)- od pierwszego poniedziałku grudnia.
oraz
✨Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych- 3 grudnia.
W Krakowskiej Jaskini Solnej jesteśmy otwarci dla wszystkich, ale w tym szczególnym czasie, chcemy zaprosić do Nas każdą osobę, której dotyczą te ważne dni!
Przypominamy, że osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, nieustannie, przez cały rok mogą skorzystać u nas z rabatu -20% na pojedyncze usługi!
Często mamy zaszczyt gościć Was na grupowych seansach inhalacyjnych, ale też na tych indywidualnych, co nas bardzo cieszy. Jednocześnie zachęcamy na chwilę relaksu, w trosce o dobre samopoczucie i odporność❤️
Chętnie wspieramy również osoby w spektrum autyzmu… Dla najmłodszych organizujemy muzykoterapię, która wpływa pozytywnie na dzieci z ASD. Te zajęcia muzyczne pomagają w rozwijaniu komunikacji, umiejętności motorycznych, ułatwiają proces uczenia się, ale także redukują stres i uspokajają emocje.
W Krakowskiej Jaskini Solnej, dbamy o stymulację sensoryczną na seansach inhalacyjnych, co może być wsparciem w terapii u osób w spektrum autyzmu- zarówno tych młodszych jak i starszych. Bodźce zmysłowe, dostarczane są z uspokajającej muzyki, z przyjemnych dla oka, kolorowych świateł oraz z soli pod stopami, która tworzy niepowtarzalną ścieżkę sensoryczną
Zapraszamy Was do odwiedzenia miejsca pełnego zdrowia i relaksu, czyli Krakowskiej Jaskini Solnej przy ul. Długiej 48/21 w Krakowie!
Jeśli macie pytania, zachęcamy do kontaktu z nami
Kraków ul. Długa 48/21
krakowskajaskiniasolna@gmail.com
12 623 71 90

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *