Kąpiel dźwiękowa podczas nowiu w Raku

Już niebawem rozpocznie się nów księżyca w Raku, którego wibracje będą odczuwalne przez kilka dni….
8 lipca o godz. 20:00 odbędzie się kąpiel dźwiękowa w Krakowskiej Jaskini Solnej, która w połączeniu z tą fazą Księżyca, silnie wpłynie na nasze manifestacje.✨
Rak, wodny znak zodiaku, symbolizuje głębokie emocje i uczucia. Uwolnienie ich, pomaga zrozumieć, co kształtuje Twoje decyzje i wybory, szczególnie te dotyczące relacji.
Nów Księżyca jest powszechnie kojarzony z nowymi początkami i rozpoczęciem nowych przedsięwzięć. Jest to idealny czas na planowanie i zakładanie nowych celów, ponieważ energia nowiu sprzyja inicjatywie i kreatywności. Jest to także czas na oczyszczenie i odnowienie. Symbolizuje uwalnianie się od starych nawyków, myśli i emocji, aby zrobić miejsce na nowe doświadczenia i możliwości.
Medytacja przy misach kryształowych to dźwiękoterapia, która łączy głęboką relaksację z uzdrawiającymi brzmieniami mis kryształowych. Wibracje wydawane przez misy kryształowe mają właściwości uzdrawiające, pomagające w harmonizacji organizmu na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Dzięki nim, możliwe jest uwalnianie zablokowanych emocji, co prowadzi do oczyszczenia i równowagi…
Zachęcamy Was i Waszych bliskich do znalezienia czasu dla siebie i wspólnej medytacji przy dźwiękach mis kryształowych.
Najbliższy termin koncertu to 8 LIPCA, ale już teraz chcemy zaprosić Was na kolejne spotkanie także podczas Nowiu. Zarezerwujcie czas na 5 sierpnia o godz. 20:00!
Kraków ul. Długa 48/21
krakowskajaskiniasolna@gmail.com
☎️12 623 71 90

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *