Koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów na cztery ręce

koncert mis gongów i innych instrumentów

Zapraszamy na wyjątkowy koncert mis, gonów, kamertonów i innych instrumentów, grany na cztery ręce przez Agnieszkę Urban oraz Małgorzatę Kronenberger w Krakowskiej Jaskini Solnej.

Czekamy na Was 23.11.2018 o godzinie 20:00.
Koncert będzie standardowo trwał 60 minut (plus około 30 minut dodatkowe rozmowy po koncercie).
Wejście normalne – 40,00 złotych.
Dopłata z koncert do karnetu KJS oraz kart partnerskich – 20,00 złotych.

Agnieszka Urban – Absolwentka Uniwersytetu Jagielońskiego, coach, naturopata, certyfikowana przez Instytut Petera Hessa terapeutka dźwiękiem, certyfikowana theta healing, masażystka, zdobyła również liczne dyplomy, certyfikaty. Przedsiębiorca od ponad 19 lat. W życiu kieruję się mottem – “Lepiej zapobiegać niż leczyć” – Hipokrates Pasjonuje się medycyną naturalną – zdrowym trybem życia. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w swojej pracy. Na co dzień – prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z muzykoterapii tzw, „kąpiele dźwiękiem”, podczas których wprowadza w głęboki relaks oraz pomaga klientom zrewitalizować siły witalne. Chętnie pomoże oraz doradzi w różnych problemach.

Małgorzata Kronenberger – wybitny praktyk i wykładowca specjalizujący się od ponad 25 lat w pracy pedagogicznej, terapeutycznej i muzycznej, a od 30 lat prowadzi zajęcia warsztatowe łączące wykorzystanie dźwięku, ruchu oraz różnych form ekspresji dla potrzeb wspierania rozwoju indywidualnego oraz terapii. Specjalizuje się w terapii dźwiękiem, relaksacji, muzykoterapii oraz profilaktyce zdrowia. Pasjonuje się dźwiękiem, jego wibracjami i wpływem na organizm człowieka oraz formami ekspresji i komunikacji związanej z dźwiękiem i ruchem. Współpracuje z wieloma uczelniami, instytucjami oraz ośrodkami edukacyjno-szkoleniowymi w kraju i za granicą. Doświadczony specjalista w masażach ukierunkowanych na przywrócenie harmonii na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym, oraz pobudzających siły samouzdrawiające organizmu i wspierające powrót do zdrowia (terapia dźwiękiem, muzykoterapia, aromaterapia).

Nie może Was zabraknąć! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *