Nowość w Nowym Roku – masaż modelująco-antycellulitowy!

masaż modelujący

Od nowego roku 2019 wprowadzamy nowy masaż modelująco -antycellulitowy.

Jest to połączenie drenażu limmasaż modelującyfatycznego, który pobudza krążenie krwi, limfy i ujędrnia skórę oraz masażu izometrycznego, który wyszczupla, pomaga w walce z cellulitem oraz przyspiesza spalanie tłuszczów. Podkreślić należy także, że każdy masaż będzie wpływał pozytywnie na ciało w trakcie całego procesu odchudzania. Najczęściej masowane są brzuch, pośladki i uda. Podczas masażu używane jest unikatowe połączenie olejku grapefruitowego z ciepłym olejem kokosowym, który jest znakomitym, naturalnym kosmetykiem do pielęgnacji ciała, działającym antycellulitowo oraz przeciw rozstępom.
Do wykupionego u NAS karnetu na powyższy masaż, dajemy BEZPŁATNIE karnet na zabiegi w kapsule Vacuum Jet (pakiet 4 lub 8 zabiegów).
Łącząc wszystkie trzy elementy, efekt podjętego procesu odchudzania będzie lepszy i szybciej widoczny!
Koszt masażu (karnet na 4 zabiegów to +\- 10% taniej od indywidualnego masażu; a karnet 8 zabiegów to +\- 15% taniej od indywidualnego masażu):

45 minut – 155,00 zł – karnet 4 masaży – 558,00 złotych – masaż modelującykarnet 8 masaży – 1054,00 zł
BEZPŁATNIE DO KARNETÓW NA MASAŻE dołączamy karnety na zabiegi w kapsule Vacuum Jet o wartości:

4 zabiegi – 100,00 zł – 8 zabiegów – 184,00 zł

Podczas procesu odchudzania, zalecamy również:

  • dbanie o zdroworozsądkową, zbilansowaną dietę, bogatą w witaminy i minerały potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu (unikając przy tym produktów wysoko przetworzonych, fast foodów, kolorowych napojów gazowanych itd.),
  • zastosowanie w diecie przypraw przyspieszających spalanie tłuszczów w naszym organizmie, czyli: cynamonu, kardamonu, pieprzu cayenne, czosnku, cebuli, imbiru, czy kurkumy,
  • podjęcie dodatkowej aktywności fizycznej (oprócz tej, którą dajemy w prezencie w postaci zabiegów w kapsule Vacuum Jet :)),
  • dbanie o prawidłowy sen i zasłużony odpoczynek,
  • domowe spa, czyli peelingi, automasaże gąbkami, czy myjkami z wypustkami, natryski – naprzemiennie ciepłą i zimną wodą,
  • picie dużej ilości wody w ciągu dnia.

Przeciwwskazania do zabiegvacuum jetów: “pajączki” (pękające naczynka), choroby skóry, ciąża, menstruacja, nowotwór, ostre stany zapalne, przebiegające z podwyższoną temperaturą ciała.

 

2 Reviews

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chcę podziękować za Twój trud. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał by przejrzeć nowe posty.

  2. Jestem bardziej niż zadowolony że trafiłem na to miejsce w sieci. Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Powinienem wyrazić uznanie za Twoje działania . Zdecydowanie będę polecał to miejsce i regularnie odwiedzał zeby poczytać nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *