Pakiet RELAX DAY – “Wieczna młodość”

Czy po wakacjach zauważyłaś na swojej skórze:
więcej zaskórników
nierówności kolorytu
przebarwienia
szorstkość i suchość skóry?
Jeśli dotyczy Cię któraś z tych przypadłości nasz nowy pakiet RELAX DAY będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!
Pakiet “Wieczna Młodość” to prawdziwa uczta dla Twojej skóry i ducha.
W skład tego wyjątkowego pakietu wchodzi:
Zabieg nawilżający i liftingujący – ,,Sekret Wiecznej Młodości’’- to zabieg z wykorzystaniem kosmetyków Larens opartych na Biopeptide Complex – kompleksie peptydów kolagenu rybiego!
Masaż twarzy KOBIDO – To japońska technika masażu, która działa cuda na poprawę elastyczności skóry i ujędrnienie mięśni twarzy.
Seans inhalacyjny w grocie solnej przy tężniach solankowych – Znajdź chwilę dla siebie, wsłuchaj się w akompaniament muzyki relaksacyjnej, wyłącz się od wszelkich problemów i zmartwień. Seans ma na celu nie tylko relaks, ale również inhalację organizmu.
Wartość pakietu to 490 zł a ty możesz zakupić go u nas za 458 zł!
Co najważniejsze, wszystkie te zabiegi są oparte na naturalnych metodach, co oznacza, że dbamy o Ciebie i Twoją skórę w sposób skuteczny i bezpieczny.
Teraz masz szansę poczuć się młodziej i piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.
Pozostałe pakiety Relax Day:
Pakiet I – postaw na orzeźwienie (masaż leczniczy z elementami masażu punktowego, masaż anty-aging, seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej). Idealnie sprawdzi się dla osoby pragnącej odpocząć i dać swojemu ciału nowej energii. Pobudzające, energetyzujące zabiegi, mają za zadanie zresetować nas do życia.
Pakiet II -postaw na odprężenie (odprężający masaż ciepłymi olejkami 55 min, seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej, koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów) Pakiet ten idealnie nada się dla osoby pragnącej wyciszenia i odprężenia. Koncert mis i gongów to idealne miejsce na chwilę skupienia się na sobie, wyciszenie swoich myśli i relaks przy dźwiękach muzyki.
Pakiet III – Pokonaj zmęczenie litoterapią (masaż gorącymi kamieniami-55min, witalizujący lito-masaż twarzy, seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej) Pakiet ten to wyjątkowa opcja dla osoby pragnącej odpocząć i przeżyć coś wyjątkowego. Idealnie sprawdzi dla osób pragnących poprawić jakość swojej skóry a także skorzystać z wyjątkowego połączenia elementów krioterapii z termoterapią.
Zarezerwuj swój termin już teraz i podaruj sobie chwilę relaksu i urody.
☎12 623 71 90
krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *