UWAGA KONKURS! :)

Uwaga konkurs! ❤️

Przyjście wiosny wiąże się z pewnymi refleksjami na temat minionego czasu. W końcu żegnamy się z zimą, czekając w gotowości na ciepłe dni. 😍
Korzystając z okazji, odpoczynku oraz wolnego czasu, zwiastującego nadejście Świąt Wielkanocnych mamy dla was niespodziankę!

Co należy zrobić?

  1. W komentarzu pod tym postem napisz kreatywną odpowiedź na pytanie: “Dlaczego warto przychodzić do Krakowskiej Jaskini Solnej?”.
  2. Udostępnij post na swojej tablicy i oznacz 2 znajomych, zapraszając ich do wspólnej zabawy!
  3. Będzie nam ogromnie miło jeśli polubisz nasze fanpage Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa oraz Sklep – Krakowska Jaskinia Solna.

Dla komentarzy, które uzyskają największą ilość polubień i spełniają powyższe warunki konkursu, przewidzieliśmy miłe niespodzianki.

  • 1 miejsce – Zaproszenie na rodzinny seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci oraz lampę solną ok. 1-3 kg.
  • 2 miejsce – Zaproszenie na koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów w połączeniu z seansem inhalacyjnym oraz bransoletka z kamieni naturalnych.
  • 3 miejsce – Zaproszenie na rodzinny seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci oraz paczkę lizaków solnych o smaku coli.

Poprzez udział w zabawie możemy zainspirować innych do nowego spojrzenia na Jaskinie Solną oraz wygranie wyjątkowych nagród! ❤

Konkurs trwa do 23.04.2022r. włącznie. A wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 24.04.2022r. Nagrody będą do odebrania w Krakowskiej Jaskini Solnej, na ul. Długiej 48/21 w Krakowie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *