Wielkimi krokami zbliża się jeden ze szczególniejszych dni w roku czyli dzień naszych mam 🌹 Pomysły na prezent w KJS :)

Wielkimi krokami zbliża się jeden ze szczególniejszych dni w roku czyli dzień naszych mam 🌹Każdy z nas na pewno zastanawia się co szczególnego można dać w prezencie tej najbliższej osobie w ten dzień aby podziękować za trud wychowania za obecność i wsparcie.
Z pomocą przychodzimy my wraz z naszą szeroką ofertą. Idealnie sprawdzą się w tym celu vouchery na seanse inhalacyjne przy tężniach solankowych i koncerty mis kryształowych, mis dźwiękowych, gongów a także masaże (masaż twarzy kobido, masaże lecznicze, relaksacyjne, masaże twarzy, masaż dźwiękiem itd…) A teraz możesz otrzymać na nie -13% rabatu.
A także nasze pakiety Relax Day, które z pewnością trafią w gusta każdej kobiety, która chce odpocząć od codziennych obowiązków u nas dostępne aż w trzech odsłonach :
👉Pakiet postaw na orzeźwienie (masaż leczniczy z elementami masażu punktowego, masaż anty-aging, seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej)
👉Pakiet postaw na odprężenie (odprężający masaż ciepłymi olejkami 55 min, seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej, koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów)
👉Pakiet pokonaj zmęczenie litoterapią (masaż gorącymi kamieniami-55min, witalizujący lito-masaż twarzy, seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej)
Idealnym prezentem będzie też nasza biżuteria wykonana z naturalnych kamieni o wielu właściwościach leczniczych i wielu innych, która idealnie dopełni każdą stylizację. Co więcej od 19 do 26.05 możecie otrzymać aż -13% rabatu na całą biżuterię ❤
Krakowska Jaskinia Solna
Kraków, ul. Długa 48
12 623 71 90
krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *