Do kąpieli

Borowina SPA do kąpieli
 • Borowina SPA do kąpieli SulphurPojemność: 500 g
 • Producent: Sulphur Busko Zdrój
 • Kraj produkcji: Polska

Unikalna receptura tego produktu oparta została na wodnym, zagęszczonym wyciągu z borowiny, który jednocześnie jest mocno skoncentrowanym ekstraktem z najcenniejszych składników borowiny tj. kwasów huminowych, fluwokwasów, ciał estrogennych, garbników oraz jonów wapnia, magnezu, sodu, bromu, jodu i wielu innych mikroelementów.

Te wszystkie właściwości borowiny sprawiają, że od lat stosowana jest w lecznictwie uzdrowiskowym. Kąpiel z użyciem borowiny SPA  relaksuje, zmniejsza napięcie, rozluźnia, redukuje uczucie ciężkości nóg oraz nadaje skórze zdrowy wygląd.

 

 

 

 

Buskie SPA siarczkowe do kąpieli

 • Pojemność: 500 g
 • Producent: Sulphur Busko Zdrój
 • Kraj produkcji: Polska

Receptura Buskiego SPA oparta została na ponad 200 letniej tradycji leczenia schorzeń reumatycznych oraz chorób skóry wodą z zawartością siarki. Unikalna formuła która głównie opiera się na wodach pochodzących z uzdrowisk mineralnych Solec- Zdrój oraz Busko- Zdrój pomaga w walce z dolegliwościami reumatycznymi oraz chorobami skóry. Działanie Buskiego SPA  jest wzmocnione występowaniem aktywnie biologicznych składników mineralnych do których zalicza się jony siarczkowe, jony wodorosiarczkowe, jony siarki koloidalnej, ale też jodki bromków, wapnia, magnezu oraz potasu.

Wody siarczkowe mają również właściwości, które neutralizują wolne wolne rodniki, wpływają na procesy metaboliczne oraz stymulują odnowę tkankową. Działanie keratoplastyczne kosmetyku wpływa na spoistość i elastyczność skóry. Kąpiel z dodatkiem Buskiego SPA nie tylko wygładza i oczyszcza skórę, ale również ją nawilża. Ponadto ma też działanie odprężające i relaksujące.

Dodatek bergamotki oraz kompozycji lemon sprawia, że skóra nie tylko jest odżywiona, ale równocześnie pięknie pachnie.

Stosowanie powinno być traktowane jako kuracja 3- tygodniowa.

 

Kłodawska sól kąpielowa
 • Kłodawska sól kąpielowaPojemność: 800 g
 • Producent: Kopalnia Soli „Kłodawa“
 • Kraj produkcji: Polska

Poziomka

Sól kłodawska pochodzi z naturalnych pokładów soli kamiennej. Jest bogata w mikroelementy takie jak: magnez, potas, cynk, żelazo. Dodana do kąpieli tworzy pianę o zapachu świeżych poziomek. Taka kompozycja zapachowa ma działanie pobudzające, orzeźwiające i odświeżające.

Kąpiel z dodatkiem soli nie tylko odżywia, ale wspomaga również ochronną warstwę lipidową skóry zapewniając długotrwałe nawilżenie.

Magnezowo-potasowa

Sól pochodzi z naturalnie utworzonych pokładów karnalitowca kizerytowego. Jest bogata w liczne pierwiastki i mikroelementy, które wnikając w głąb skóry pielęgnują i odżywiają ją. Jest idealna do stosowania na zmęczone stopy oraz dłonie.

Jest produktem naturalnym i nie zawiera żadnych pieniotwórczych detergentów.

 

Sól z Morza Czarnego

 • Pojemność: 600 g
 • Producent: Produkty Solne.pl
 • Kraj produkcji: Polska

Sól jest bogata w minerały pochodzące z Morza Czarnego. Kąpiel z dodatkiem soli działa wyszczuplająco, pomaga w walce z cellulitem oraz likwiduje rozstępy. Składniki zawarte w soli oczyszczają skórę, nawilżają oraz łagodzą objawy stresu. Dodatkowo z kąpieli z solą można korzystać w okresie rekonwalescencji po złamaniach kości.

 

 

 

 

 

 

Mydło solne
 • Mydło solnePojemność: 330 g
 • Producent: Produktysolne.pl
 • Kraj produkcji: Polska

Mydło solne ma właściwości peelingujące. Jest to krystaliczna sól himalajska uformowana na kształt kostki. Zalecane jest do codziennej pielęgnacji, zwłaszcza skóry suchej.

Minerały soli himalajskiej, podczas mycia wnikają głęboko w komórki naskórka przywracając skórze witalność i naturalny blask. Sól znana ze swoich właściwości antybakteryjnych i odkażających działa dyzenfekująco, ogranicza rozmnażanie się bakterii i minimalizuje nadmierną potliwość.

 

Solankowy płyn do kąpieli
 • Solankowy płyn do kąpieli IwoniczankaPojemność: 1000 ml
 • Producent: Iwoniczanka
 • Kraj produkcji: Polska

Głównymi składnikami płynu są woda i sól z Iwonicza Zdroju, które posiadają właściwości lecznicze oraz pielęgnacyjne. Sól zawarta w płynie wygładza skórę i poprawia jej elastyczność, natomiast olejki eteryczne działają odświeżająco, relaksująco i regenerująco. Delikatna konsystencja oraz naturalna formuła oczyszczają skórę pozostawiając ja odżywioną i aksamitnie gładką, przygotowując ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Płyny dostępne są w bogatej nucie zapachowej, opracowane według specjalnej receptury. W zależności od zapachu płyn pozwoli się zrelaksować, ukoi nerwy lub pobudzi swoim zapachem. Produkt nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.