Koncerty Mis Kryształowych

Koncerty Mis Kryształowych

 

navigate_before
navigate_next

 

W wybrane niedziele miesiąca w Krakowskiej Grocie Solnej odbywają się wyjątkowe Koncerty Mis Kryształowych.

KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH to wędrówka w świat wibracji, obrazów, poruszeń emocjonalnych, sposób na zregenerowanie sił i wyciszenie się. Koncert prowadzony przez Agnieszkę Urban, która potrafi
doskonale wyczuć potrzeby grupy, a dźwiękiem tych instrumentów
otworzy nas na siebie samych!

7 mis odpowiada gamie dźwięków dostrojonych do naszych ośrodków energetycznych. Podczas pocierania mis pałeczkami pojawiają się charakterystyczne wibracje, które synchronizują półkule mózgowe. Nasze półkule różnią się od siebie zadaniowo! Lewa jest odpowiedzialna za mówienie, czytanie i myślenie logiczne zatem prawa półkula przejmuje dowodzenie gdy kreujemy, wizualizujemy, marzymy i myślimy. Podczas koncertu pracują nasze obie półkule! Dźwięki harmonizują i głęboko relaksują, otwierają nas na wewnętrzne obrazy.

Dodatkowe koncerty samych mis kryształowych i gongów – w wyznaczonych terminach. 

Najbliższe terminy:

10.06 (poniedziałek) godz. 20:00
– – – – – – – – – – – – – –

Koncert w połączeniu z seansem inhalacyjnym trwa godzinę, a po koncercie zapraszamy na ciekawe dyskusje, w tym czasie istnieje również możliwość oglądania oraz zagrania na instrumentach. W związku z tym, prosimy o zarezerwowanie sobie około półtorej godziny.

WYMAGANA REZERWACJA MIEJSC, ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC ORAZ BIAŁE, ZAMIENNE SKARPETKI.

Bilet wstępu upoważniający do wejścia na koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów obowiązujący na konkretny termin należy nabyć w naszym sklepie internetowym po wcześniejszym umówieniu się drogą:

– telefoniczną: 12 623 71 90 lub

– mailową: krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Bilet należy zakupić najpóźniej dzień przed koncertem (do godz. 18:00). W przeciwnym razie rezerwacja zostaje anulowana.

Zapraszamy na zakupy online!

https://sklep.krakowskajaskiniasolna.pl/vouchery/42001-koncert-mis-gongow-kamertonow-i-innych-instrumentow-dla-osoby-doroslej.html

Pozdrawiamy,
Krakowska Jaskinia Solna Agnieszki Urban
ul Długa 48/21 31 – 147 Kraków
tel. 12 623 71 90
www.krakowskajaskiniasolna.pl
Facebook: Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa
Instagram: krakowska_jaskinia_solna