Zabiegi kolagenowe ANTI-AGING twarzy + maska

Zabiegi kolagenowe ANTI-AGING twarzy – Kraków, ul. Długa 48/21

 

Bazą każdego zabiegu kolagenowego jest ozabiegi kolagenowedmładzający masaż ANTI-AGING twarzy Dodatkowo w każdym z zabiegów kolagenowych pracujemy na kosmetykach na bazie naturalnego białka kolagenowego. Całość uzupełnia zastosowanie unikatowej maski, stworzonej ze złota koloidalnego, bądź maski kolagenowej. Polecamy następujące zabiegi kolagenowe ANTI-AGING twarzy:

  • masaż ANTI-AGING twarzy w połączeniu z tonikiem, peelingiem i żelem kolagenowym, zakończony maską kolagenową,
  • masaż ANTI-AGING twarzy w połączeniu z tonikiem, peelingiem i żelem kolagenowym, zakończy maską ze złota koloidalnego z kwasem hialuronowym.

Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE, jest idealną odpowiedzią na aktualne trendy panujące na rynku kosmetycznym. Nie jest to produkt, który tylko w nazwie zawiera „kolagen”, nie mając z tym białkiem w rzeczywistości nic wspólnego.

Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE to produkt, który zawiera kolagen z niezmienną i tożsamą z ludzkim białkiem strukturą. Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE zapewni skórze wszystko to, co jest jej potrzebne.

Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, młodej cerze zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz świeży i nieskazitelny wygląd, natomiast skóra dojrzała odzyskuje elastyczność, jędrność i wygładzenie.

Oprócz właściwości wpływających na poprawę ogólnej kondycji każdego typu skóry, włosów oraz paznokci, a także oprócz właściwości spowalniających proces starzenia się skóry, swoje zastosowanie znalazł w kosmetyce leczniczej. Wykorzystywany jest przede wszystkim przy leczeniu różnego rodzaju chorób skóry, np. AZS, łuszczyca oraz przy chorobach stawów. Przyspiesza proces gojenia się ran, wspomaga redukcję cellulitu.

Jest to produkt w pełni naturalny, bez dodatku zbędnych składników!

Przeciwwskazania: liszaj; opryszczka; trądzik; stany zapalne i ropne w jamie ustnej; gorączkę; powiększone węzły chłonne; wysokie ciśnienie; zaawansowana miażdżyca; zakrzepica; zapalenie żył.
Masaż twarzy, czy leczniczy, czy relaksacyjny, to nie tylko niedoceniana metoda liftingująca, ale przede wszystkim przynosząca niesamowity relaks, po męczącym dniu.