Masaż ANTI-AGING twarzy + peeling/+peeling i maska

MASAŻ ANTI-AGING TWARZY Z PEELINGIEM LUB PEELINGIEM I MASKĄ

– ul. Długa 48/21

masaż anti-aging twarzy z peelingiem i maską krakowska jaskinia solna

Podstawą każdego z zabiegów, jest masaż ANTI-AGING twarzy przygotowujący skórę twarzy do nałożenia oraz przeprowadzenia wybranego peelingu.

MASAŻ ANTI-AGING TWARZY Z PEELINGIEM

Ze względu na to, że skóra każdego z nas wymaga indywidualnej pielęgnacji, przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów peelingów, z których można skorzystać podczas zabiegu.

Peelingi te są w 100% naturalne lub w ponad 99% składają się ze składników naturalnych i roślinnych. Można również skorzystać z enzymatycznego peelingu stworzonego na bazie naturalnego kolagenu (marki Souvre).

Naszym podstawowym i autorskim peelingiem, jest tworzony bezpośrednio przed każdym zabiegiem połączenie zmielonych pestek malin (gruboziarnisty z pestek malin – w 100% naturalny i ekologiczny – polecany do każdego rodzaju skóry – złuszcza wierzchnią warstwę naskórka, normalizuje procesy rogowacenia przy mieszkach włosowych, co blokuje tworzenie się cyst łojowych, zaskórników i grudek, poprawia ukrwienie skóry i stymuluje ją do samoregeneracji. Nasiona malin bogate są w witaminy C i E – działają ściągająco i oczyszczająco) lub truskawek (drobnoziarnisty z pestek truskawek – w 100% naturalny i ekologiczny – polecany do skóry dojrzałej i mieszanej – złuszcza wierzchnią warstwę naskórka, normalizuje procesy rogowacenia przy mieszkach włosowych, co blokuje tworzenie się cyst łojowych, zaskórników i grudek, poprawia ukrwienie skóry i stymuluje ją do samoregeneracji. Nasiona truskawki bogate są w witaminy polifenole o działaniu bakteriobójczym, regenerującym i ochronnym) z olejem kokosowym lub naturalnym masłem shea. 

Peelingi, delikatnie złuszczają, odżywiają, rozświetlają, wspomagają regenerację naskórka, działają przeciwzapalnie i odkażająco, łagodzą podrażnienia, oczyszczają i ściągają pory, zapobiegają tworzeniu się zaskórników. Polecany dla cery problematycznej.

 

Przeciwwskazania do przeprowadzenia peelingu: liszaj; opryszczka; trądzik; stany zapalne i ropne w jamie ustnej; gorączkę; powiększone węzły chłonne; wysokie ciśnienie; zaawansowana miażdżyca; zakrzepica; zapalenie żył.

Masaż twarzy, czy leczniczy, czy relaksacyjny, to nie tylko niedoceniana metoda liftingująca, ale przede wszystkim przynosząca niesamowity relaks, po męczącym dniu.

Czas trwania: 40 minut (98,00 złotych).

MASAŻ ANTI-AGING TWARZY + PEELING + MASKA

Masaż ANTI-AGING twarzy przeprowadzany na bazie oleju kokosowego, masła shea lub olejku  liftingującego zakończony wybranym peelingiem  i maseczką.

W ramach peelingu, można skorzystać z wyżej wymienionej opcji. Zarówno on, jak i maseczka dobierane są pod indywidualne potrzeby skóry.

Polecane maseczki:

Maseczka z czarnej glinki wulkanicznej – usuwa zanieczyszczenia z porów skóry, sprzyja regeneracji, tonizuje, poprawia koloryt i kondycję skóry.

Maseczka kolagenowa (w płachcie) – odbudowuje komórki skóry, polepsza ich strukturę, pobudza syntezę kolagenu w skórze, głęboko nawilża, równoważy wydzielanie sebum.

Maseczka ziołowa – intensywnie detoksykująca i rozświetlająca, stworzona na bazie oleju z drzewa herbacianego, rozmarynu, kurkumy, imbiru i soli morskiej.

W Krakowskiej Jaskini Solnej stawiamy na naturalne terapie!

Wszystkie produkty używane podczas zabiegów, są produktami pochodzenia naturalnego, roślinnego.

Przeciwwskazania: liszaj; opryszczka; trądzik; stany zapalne i ropne w jamie ustnej; gorączkę; powiększone węzły chłonne; wysokie ciśnienie; zaawansowana miażdżyca; zakrzepica; zapalenie żył.

Masaż twarzy, czy leczniczy, czy relaksacyjny, to nie tylko niedoceniana metoda liftingująca, ale przede wszystkim przynosząca niesamowity relaks, po męczącym dniu.

Czas trwania: 60 minut (125,00 złotych).