RELAX DAY – pakiety zabiegów

Pozwól, że zadbamy o Twoje ciało, umysł i duszę! Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom stawianym nam podczas codziennego życia, obowiązków i zabiegania, tworząc unikalne połączenia wybranych usług z naszej oferty, w taki sposób, aby zrelaksować ciało i umysł, zrewitalizować organizm i naładować baterie.
Wystarczy, że skusisz się na jeden z naszych pakietów RELAX DAY, a my już zadbamy o całą resztę 🙂

Każdy z poniższych pakietów, trwa około 2,5-3 godzin i stworzony jest w celu całkowitego relaksu.

Pakiet I – POSTAW NA ORZEŹWIENIE:

spa kraków

Życie w ciągłym biegu, bardzo często równa się brakiem czasu, który można poświęcić na kompleksową pielęgnację całego ciała. Powyższe zbiegi mają na celu złuszczenie obumarłego naskórka, wygładzenie, ujędrnienie i oczywiście, niezmiennie relaks.
Peeling w połączeniu z masażem, to unikatowe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Delikatny masaż relaksuje, uspokaja i tonizuje, a wraz z działaniem drobinek peelingu pobudza krążenie krwi i chłonki, złuszcza stary naskórek i ujędrnia. Zadaniem masażu Anti-AGING twarzy, który staje się coraz bardziej doceniany w walce z procesami starzenia się i mijającym czasem jest: pobudzenie, złuszczenie, uelastycznienie, uspokojenie, relaks i rozluźnienie. W pakiecie z peelingiem i maseczką wygładza i tonizuje. Wisienką na torcie jest już całkowity relaks w jaskini solnej przy tężni solankowej.

Czas trwania: około 180 minut (280,00 złotych).

Pakiet II – ODPRĘŻ SIĘ*:

spa kraków

Jest Ci znane uczucie napięcia dosłownie całego ciała, a towarzyszy temu uczucie zmęczenia i brak energii, potrzebujesz ulgi dla napiętych mięśni, ale także umysłu? Ten pakiet będzie idealny właśnie dla Ciebie!
Masaż odprężający ciepłymi, aromatycznymi olejkami, skierowany jest do osób żyjących w ciągłym stresie, nadpobudliwych, borykających się z problemami bezsenności, chronicznego zmęczenia i braku energii jak również dla osób zdrowych w celach czysto relaksacyjnych.
Dopełnieniem masażu jest seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej oraz niepowtarzalny koncert mis, gongów, kamertonów oraz innych instrumentów. Dźwięki instrumentów wykorzystywanych podczas koncertu, wprowadzą Twoje ciało w wibracje, uwolnią od stresu, zmobilizują organizm do regeneracji.

*możliwość skorzystania z pakietu jest wyłącznie w każdą środę i piątek.

Czas trwania: 180 minut (233,00 złotych).

Pakiet III – POKONAJ ZMĘCZENIE:

masaż kraków

Każdy z nas podczas dnia codziennego doświadcza sytuacji, które powodują, że czujemy się przeciążeni i zmęczeni. Ciężki dzień w pracy, natłok obowiązków domowych, nieprzespana noc… to coś co zdarza się praktycznie każdemu z nas. Nasza rada? Pakiet przeciw zmęczeniowy, który specjalnie dla Was przygotowaliśmy!
Jak wiemy, zarówno na stopach, jak i rękach znajdują się mapy całego organizmu, na których umiejscowione są punkty zwane strefami odruchowymi i to dzięki ich stymulowaniu możemy wywrzeć pozytywny wpływ na cały nasz organizm. Dodatkowo są to części ciała, które są najbardziej przez nas eksploatowane i cóż dużo mówić, po prostu zasługują na odpowiedni relaks. Z kolei dzięki drenażowi limfatycznemu twarzy, pozbywamy się oznak zmęczenia widocznych na niej. Drenaż stymuluje pracę układu limfatycznego, poprawia w nim krążenie chłonki oraz niweluje obrzęki. Zakończony jest on nałożeniem nawilżających i chłodzących płatków hydrożelowych pod oczy.
Zwieńczeniem zabiegów jest seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej – dla zdrowia, relaksu i całkowitego odprężenia!

Czas trwania: ok 180 minut (290,00 złotych).

Zapraszamy serdecznie!

Pakiety Relax Day sprawdzą się jako wyjątkowy prezent. Jeśli czujesz, że bliska osoba potrzebuje odprężenia, relaksu i oderwania od rzeczywistości – voucher prezentowy na jeden z powyższych pakietów, będzie strzałem w 10!

Krakowska Jaskinia Solna – ul. Długa 48/21