Home page


W trakcie tłumaczenia

Kwiat życia


Z czego możemy skorzystać w Krakowskiej Jaskini Solnej?


Koncert Mis i Gongów

Seans inhalacyjny w Krakowskiej Jaskini Solnej połączony z terapeutycznym seansem wraz z dźwiękami mis, gongów i innych instrumentów, wprowadzi Twoje ciało w wibracje, uwolni od stresu, odpręży, zmobilizuje do regeneracji!

Seanse inhalacyjne

Jeśli chcesz poprawić swój stan zdrowia, wzmocnić odporność oraz wypocząć skorzystaj z seansu inhalacyjnego w Jaskini Solnej. Klimat zbliżony do morskiego pozwoli odetchnąć pełną piersią, czystym, pozbawionym krakowskiego smogu powietrzem, a przy okazji zapewni chwilę prawdziwego relaksu.

Masaże lecznicze

Masaże lecznicze, wykorzystywane są jako uzupełnienie kuracji przywracającej prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu oraz aparatu ruchu. Dla każdego kto pragnie zregenerować swoje ciało, złagodzić dolegliwości bólowe, poprawić kondycję fizyczną i psychiczną, a przede wszystkim zrelaksować się ,przygotowaliśmy bogatą ofertę masaży.

Vacuum Jet

Chcesz zrzucić parę kilo, zmniejszyć obwody w obrębie brzucha i ud? Pozbyć się cellulitu i zmniejszyć ilość popękanych naczynek? Oczyścić swój organizm z toksyn i poprawić swoją kondycję fizyczną, jak i psychiczną?  

Opinie klientów

Jeśli masz do podjęcia trudne decyzje, to Krakowska Jaskinia Solna, jest idealnym miejscem gdzie można w cudownej atmosferze pozostać sam na sam z sobą. Tutaj problemy rozwiązują się same. Kolejna rzecz godna polecenia to coś dla zdrowia. Byłam tam ostatnio z dwuletnim wnuczkiem który często choruje na oskrzela i płuca, idealne miejsce dla dzieci z tymi chorobami. Gdyby było to możliwe to dałabym dwa razy 5. Myślę, że miejsce to jest również wyjątkowe za sprawą właścicielki pani Agnieszki, która jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą.

Anna

W trakcie zwariowanego dnia 50 minut tylko i wyłącznie dla Ciebie 😉 Cisza, relaks, wygodne foteliki, nastrojowa jaskinia, bogata biblioteczka i wspaniałe powietrze. Zero smogu i substancji smolistych 😉 Sympatyczna właścicielka i miłe dziewczyny na recepcji to dodatkowy atut. POLECAM!

Dawid

Bardzo fajne i przyjemne miejsce w sercu Krakowa. Idealne dla zrelaksowania się, wyciszenia i zebrania nowych myśli. Przytulna grota, morskie powietrze i wygodne leżaczki stwarzają dobre środowisko dla zdrowego wypoczynku. Ludzie są bardzo mili i nastawieni pozytywnie do klienta. Ciekawym doświadczeniem są także środowo-piątkowe koncerty mis i gongów. Pełen chillout przy ambientowych dźwiękach – szczerze polecam! Lubię tutaj wracać

Łukasz

Krakowska Jaskinia Solna to wspaniałe miejsce, pełne spokoju, wyciszenia, w którym można chociaż przez chwilę oderwać się od rzeczywistości i odpocząć. Medytacje w dźwiękach mis i gongów umożliwiają głębokie skupienie się na sobie i zostanie sam na sam z własnymi myślami. Uczestnictwo w medytacji podświadomie skłania do refleksji i zastanowienia się nad wszystkimi istotnymi sprawami. Klimat panujący w Jaskini sprawia, że za każdym razem chce się wracać po więcej. Wizyta w Jaskini to wymarzona przerwa w codziennej gonitwie. Osoby tworzące to miejsce robią to z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, mają otwarte serca i umysły na każdego człowieka. Serdecznie polecam!

Alicja


Wejście bez dopłat


MultiSport Plus

MultiSport Classic

MultiSport Kids

FitProfit

FitSport

OKSytesm

FitFlex


Karty i kupony ze zniżką


Sodexo

Małopolska Karta Seniora

Krakowska Karta Rodzinna

Dawcom w darze