Home page


Kwiat życia


What Cracow Salt Cave offers:INHALATION SESSIONS

If you want to improve your health, strenghten your immune system and just relax, try inhalation session in our salt cave. The microclimate, which is similar as maritime, will help you breath in the full breast with clean, devoid of cracow’s smog air. In the same time, it will provide moment of peace and silent.
We respect cards: MULTISPORT PLUS, CLASSIC, KIDS, FIT PROFIT, FITSPORT AND OK SYSTEM
W  Krakowskiej Jaskini Solnej organizujemy również koncerty mis terapeutycznych, gongów,oraz kamertonów i innych instrumentów w połączeniu z inhalacją. Medytacje z dźwiękiem, koncerty mis, gongów w Krakowie w KJS prowadzi Agnieszka Urban- z zawodu naturopata, certyfikowany coach, certyfikowana przez Instytut Petera Hessa terapeutka dźwiękiem, certyfikowana theta-healing, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego,kulturoznawca itd. Podczas koncertów wsłuchujemy się w siebie,by poczuć moc dźwięku, odrywając się chociaż na chwilę od otaczającej codzienności.W trakcie „kąpieli w dźwiękach” całe ciało wchodzi w rezonans i dlatego dźwiękoterapia na organizm działa: relaksacyjne, profilaktycznie, wzmacniająco, regenerująco.
Specjalizujemy się również w zabiegach z dziedziny masażu. MASAŻ to dotyk zdrowia. Wykonujemy zabiegi takie jak: masaż dźwiękiem, masaż leczniczy z elementami masażu punktowego, drenaż limfatyczny, masaż segmentarny, masaż sportowy, masaż izometryczny, masaż tensegracyjny, refleksoterapia, masaż dla kobiet w ciąży, masaż modelująco-antycellulitowy, odprężający masaż ciepłymi olejkami, masaż relaksacyjny karku i grzbietu. Dodatkowo oferujemy zabiegi, masaże anti-aging twarzy – klasyczne, bądź w połączeniu z peelingiem lub maską. Pozostałymi, zabiegami, które można znaleźć w naszej ofercie są: peeling w połączeniu z masażem, konchowanie/świecowanie uszu, kinesiotaping,VACCUM JET – odchudzanie itd. Powyższe zabiegi, dają ulgę w bólu, relaks i szczęście.
Krakowska Jaskinia Solna to miejsce położone w samym sercu Krakowa – ulica Długa 48/21.
Dbanie o zdrowie, to nie tylko zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna, czy zbilansowana dieta, ale także (może nawet przede wszystkim!) praca nad swoim wnętrzem – umysłem, emocjami, świadomością, nastawieniem do samego siebie i otaczającego nas świata.
Piękne wnętrze daje piękno na zewnątrz!

Seanse inhalacyjne

Jeśli chcesz poprawić swój stan zdrowia, wzmocnić odporność oraz wypocząć skorzystaj z seansu inhalacyjnego w Jaskini Solnej. Klimat zbliżony do morskiego pozwoli odetchnąć pełną piersią, czystym, pozbawionym krakowskiego smogu powietrzem, a przy okazji zapewni chwilę prawdziwego relaksu.

Masaże lecznicze

Masaże lecznicze, wykorzystywane są jako uzupełnienie kuracji przywracającej prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu oraz aparatu ruchu. Dla każdego kto pragnie zregenerować swoje ciało, złagodzić dolegliwości bólowe, poprawić kondycję fizyczną i psychiczną, a przede wszystkim zrelaksować się ,przygotowaliśmy bogatą ofertę masaży.

Koncert Mis i Gongów

Seans inhalacyjny w Krakowskiej Jaskini Solnej połączony z terapeutycznym seansem wraz z dźwiękami mis, gongów i innych instrumentów, wprowadzi Twoje ciało w wibracje, uwolni od stresu, odpręży, zmobilizuje do regeneracji!

Vacuum Jet

Chcesz zrzucić parę kilo, zmniejszyć obwody w obrębie brzucha i ud? Pozbyć się cellulitu i zmniejszyć ilość popękanych naczynek? Oczyścić swój organizm z toksyn i poprawić swoją kondycję fizyczną, jak i psychiczną?  

Opinie klientów

Jeśli masz do podjęcia trudne decyzje, to Krakowska Jaskinia Solna, jest idealnym miejscem gdzie można w cudownej atmosferze pozostać sam na sam z sobą. Tutaj problemy rozwiązują się same. Kolejna rzecz godna polecenia to coś dla zdrowia. Byłam tam ostatnio z dwuletnim wnuczkiem który często choruje na oskrzela i płuca, idealne miejsce dla dzieci z tymi chorobami. Gdyby było to możliwe to dałabym dwa razy 5. Myślę, że miejsce to jest również wyjątkowe za sprawą właścicielki pani Agnieszki, która jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą.

Anna

W trakcie zwariowanego dnia 50 minut tylko i wyłącznie dla Ciebie 😉 Cisza, relaks, wygodne foteliki, nastrojowa jaskinia, bogata biblioteczka i wspaniałe powietrze. Zero smogu i substancji smolistych 😉 Sympatyczna właścicielka i miłe dziewczyny na recepcji to dodatkowy atut. POLECAM!

Dawid

Bardzo fajne i przyjemne miejsce w sercu Krakowa. Idealne dla zrelaksowania się, wyciszenia i zebrania nowych myśli. Przytulna grota, morskie powietrze i wygodne leżaczki stwarzają dobre środowisko dla zdrowego wypoczynku. Ludzie są bardzo mili i nastawieni pozytywnie do klienta. Ciekawym doświadczeniem są także środowo-piątkowe koncerty mis i gongów. Pełen chillout przy ambientowych dźwiękach – szczerze polecam! Lubię tutaj wracać

Łukasz

Krakowska Jaskinia Solna to wspaniałe miejsce, pełne spokoju, wyciszenia, w którym można chociaż przez chwilę oderwać się od rzeczywistości i odpocząć. Medytacje w dźwiękach mis i gongów umożliwiają głębokie skupienie się na sobie i zostanie sam na sam z własnymi myślami. Uczestnictwo w medytacji podświadomie skłania do refleksji i zastanowienia się nad wszystkimi istotnymi sprawami. Klimat panujący w Jaskini sprawia, że za każdym razem chce się wracać po więcej. Wizyta w Jaskini to wymarzona przerwa w codziennej gonitwie. Osoby tworzące to miejsce robią to z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, mają otwarte serca i umysły na każdego człowieka. Serdecznie polecam!

Alicja


Wejście bez dopłat


MultiSport Plus

MultiSport Classic

MultiSport Senior

MultiSport Senior

MultiSport Kids

OKSytesm

FitSport

FitProfit


Karty i kupony ze zniżką


Karta Krakowska

Karta Krakowska

Małopolska Karta Seniora

Krakowska Karta Rodzinna

Sodexo

Dawcom w darze