Zaproszenia i vouchery

Zaproszenia i vouchery podarunkowe.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent? To właśnie znalazłeś!
Zaproszenie na seans inhalacyjny przy tężniach solankowych.

Oferujemy cudowne chwile dla zdrowia i relaksu w bajkowym wnętrzu Krakowskiej Jaskini Solnej (haloterapia) przy szumie wody i śpiewie ptaków (muzykoterapia) i subtelnej aranżacji  świateł (koloroterapia). Seans przy tężniach solankowych stanie się niezwykłą chwilą odprężenia, z dala od codziennej rzeczywistości.

Zaproszenie na masaż misami w solnym SPA.

Zapraszamy do skorzystania z indywidualnego zabiegu – masażu misami terapeutycznymi metodą Petera Hessa, w połączeniu z inhalacją solną, przy tężniach solankowych  w klimatycznym wnętrzu Krakowskiej Jaskini Solnej.

Zaproszenie na Koncert mis, gongów i innych instrumentów.

Zapraszamy na wyjątkową i niepowtarzalną medytacje przy dźwiękach mis, gongów i innych instrumentów, w połączeniu z seansem inhalacyjnym w Krakowskiej Jaskini Solnej.

Zaproszenie na masaż leczniczy.

Masaż to dotyk zdrowia. Dla każdego, kto pragnie się zrelaksować, zregenerować swój organizm, złagodzić dolegliwości bólowe, poprawić swój stan zdrowia oraz kondycje fizyczna, jak i psychiczna, a także przywrócić naturalna harmonie swojemu organizmowi.

Karnet 5 lub 10 zabiegów Vacuum Jet.*

Dzięki kilku bądź kilkunastu zabiegach można 4 razy szybciej zredukować masę ciała, ujędrnić ciało, poprawić wygląd skóry, zafundować organizmowi intensywny detoks. Trzy w jednym: modelowanie sylwetki, prozdrowotna aktywność fizyczna i lepsze samopoczucie w jednym miejscu i czasie!

Karnet 5 lub 10 seansów inhalacyjnych.**

Zapraszamy na seanse inhalacyjne do Krakowskiej Jaskini Solnej przy tężniach solankowych. idealnego i przyjaznego, dla wszystkich i tych dużych i tych małych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie, odetchnąć czystym powietrzem, wzmocnić odporność, zrelaksować się i wyciszyć.

Wszystkie zaproszenia są ważne przez rok od daty zakupu.

*Karnet na zabiegi Vacuum Jet, ważny jest przez 1 miesiąc.

**Karnet na 5 seansów inhalacyjnych, ważny jest przez okres 1,5 miesiąca.

   Karnet na 10 seansów inhalacyjnych, ważny jest przez okres 3 miesiąca.

Vouchery podarunkowe.

Jeżeli Państwo nie są zdecydowani na konkretny rodzaj usługi, bądź produkt – oferujemy możliwość zakupu voucheru podarunkowego na kwotę:

50,

100,

150,

200 lub

250 złotych.

Taki voucher, można wykorzystać na dowolną usługę, bądź konkretny produkt z asortymentu, przez okres jednego roku.

W razie problemu z zadecydowaniem w wyborze prezentu, służymy pomocą 🙂