O nas :)

Krakowska Jaskinia Solna, to miejsce prowadzone z sercem, w którym staramy stworzyć się rodzinną i przyjazną atmosferę!

Właścicielką jest Agnieszka Urban – z zawodu Naturopata, Certyfikowany Coach, Certyfikowana przez Instytut Petera Hessa Terapeutka dźwiękiem, Certyfikowana Terapeutka Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej, Certyfikowana Theta-Healing, Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kulturoznawca, przedsiębiorca od ponad 20 lat.
Wyróżniona 2018 roku i nominowana, jako Osobistość Rzeczypospolitej Polskiej, a jej osoba znalazła się Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej.

Agnieszka Urban

W życiu kieruję się mottem – “Lepiej zapobiegać niż leczyć- Hipokrates”

Pasjonuje się medycyną naturalną – zdrowym trybem życia. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w swojej pracy na co dzień- prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe podczas których wprowadza w głęboki relaks oraz pomaga klientom odbudować siły witalne:

Jest osobą kreatywną i otwartą, nigdy nie stoi w miejscu, nie zasiada na laurach – jest zdania, że człowiek uczy się całe życie, więc można ją spotkać na szkoleniach, wykładach, festiwalach, networkingach.

Pomaga charytatywnie w różnych fundacjach, w Domu dziecka przy ul. Rajskiej w Krakowie oraz od lat działa, jako wolontariuszka w Szlachetnej Paczce. Bez wątpienia jest osobą towarzyską, uwielbia poznawać nowych ludzi. Jest zapraszana by zagrać Koncert mis, gongów i innych instrumentów np. Alternatywny Festiwal w Nowohuckim Centrum Kultury, na otwarcie Mineral Hotel Malinowy Raj itd.

Chętnie pomoże oraz doradzi w różnych problemach – istny wulkan energii, z tysiącem pomysłów na minutę, które konsekwentnie realizuje. Determinacja, konsekwencja, a przy tym pogoda ducha oraz zdrowy optymizm (zaraźliwy), to jej cechy rozpoznawcze. Prywatnie kochającą mama sama wychowująca trójkę wspaniałych dzieci.

Z przyjemnością informujemy, że Pani Agnieszka nieustannie dba o swój rozwój osobisty, czego efektem jest jej najnowszy certifikat – ukończenia przez nią kursu mindfullness certyfikowanego przez Mindfullness Association.