Inhalacje dla grup

Oferta – seanse inhalacyjne dla firm

Jeżeli zespół jaki tworzycie w pracy jest grupą dobrze zgranych osób, które mogą na siebie liczyć i darzą się sympatią lub wręcz przeciwnie szukacie sposobu na integrację my przychodzimy z pomocą! Specjalnie dla firm przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dotyczącą zarówno seansów inhalacyjnych przy tężniach solankowych w Krakowskiej Jaskini Solnej jak i Koncertów Mis, Gongów, Kamertonów i innych instrumentów w połączeniu z seansem inhalacyjnym.

Warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym! Spędzić miło czas w najlepszym towarzystwie, odpocząć, zrelaksować się i przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie!

Rezerwacja seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych:

Seans trwa 50 minut i zaczyna się o pełnej godzinie

Grupa liczona jest od minimum 10 osób

Cena wejścia dla jednej osoby dorosłej to 18 zł.

Obowiązują również wszystkie honorowane karty tj. MultiSport Plus i Classic (bez MultiSport Active), FitSport, FitProfit, OK System

Rezerwacja koncertu mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów:

koncerty mis, gongów, kamertonów i innch instrumentów

Standardowo, koncerty w połączeniu z seansem inhalacyjnym odbywają się w każdą środę i każdy piątek o godzinie 20:00.

Specjalnie dla firm wychodzimy z propozycją przygotowania koncertu (po wcześniejszym ustaleniu terminu) w pozostałe dni tygodnia.

Koncert trwa około 1 godzinę

Grupa liczona jest od minimum 10 osób

Cena wejścia dla jednej osoby dorosłej 36 zł

Obowiązują również wszystkie honorowane karty tj. MultiSport Plus i Classic (bez MultiSport Active), FitSport, FitProfit, OK System –  z dopłatą 12 zł.

Rezerwacje prosimy kierować na adres mailowy: krakowskajaskiniasolna@gmail.com.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 12 623 71 90

Oferta dla szkół i przedszkoli

inhalacje dla dzieci

Ofertę kierujemy przede wszystkim do dyrektorów Szkół Podstawowych, Przedszkoli oraz Domów Kultury. Wizyta w Jaskini jest doskonałą alternatywą dla zajęć edukacyjnych. Seans inhalacyjny przy tężni solankowej jest połączeniem haloterapii, czyli terapii solą, ale też koloroterapii, relfeksoterapii i muzykoterapii.

Dzieciom, pobyt uprzyjemni słuchanie muzyki, zabawa ekologicznymi zabawkami w piaskownicy solnej, czytanie książeczek czy kolorowanie rysunków i malowanek.

Dynamiczna zabawa solą, jej podrzucanie, przesiewanie, przesypywanie sprawi iż powietrze wzbogaci się o pyłek solny, który będzie wdychany przez bawiące się dziecko. Będzie to niezapomniany, beztroski i zdrowy czas spędzony razem z nami!

Seans w Jaskini Solnej trwa 50 minut i zaczyna się o pełnej godzinie

Grupa liczona jest od minimum 10 dzieci

Cena wejścia dla dziecka wynosi 8 zł

Na każde 10 dzieci przypada jeden opiekun, który korzysta z seansu bezpłatnie, natomiast każdy kolejny z dopłatą 15 zł.

Zapraszamy również do udziału w Magicznym Świecie Muzykoterapii – czyli w zajęciach z muzykoterapii dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat oraz w koncertach mis, gongów,kamertonów i innych instrumentów dla dzieci powyżej 10 roku życia.

* Rezerwacje prosimy kierować na adres mailowy: krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Oferta dla seniorów

inhalacje dla seniorów

Dbanie o zdrowie jest niezwykle ważne na każdym etapie naszego życia. Chcąc zachęcić seniorów do częstszych wizyt w grocie solnej, stworzyliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych.

Haloterapia, to jedna z gałęzi medycyny naturalnej, która ma wiele zdrowotnych korzyści m.in.: wpływa na zwiększenie wentylacji płuc, usprawnienie wymiany gazowej. Ponadto ma działanie przeciwzapalne, wpływa na zmniejszenie tętniczego ciśnienia krwi, poprawę mikrokrążenia. Ma również działanie przeciwskurczowe.

Wizyta w Krakowskiej Jaskini Solnej – ul. Długa 48/21 – jest więc doskonałą formą spędzania wolnego czasu. My zachęcamy do integracji oraz organizacji czasu w grupie. Warto więc zabrać przyjaciół, bliskich lub znajomych i zachęcić ich do skorzystania z seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych.

Seans w Jaskini Solnej trwa 50 minut i zaczyna się o pełnej godzinie

Grupa liczona jest od minimum 10 osób

Cena wejścia dla seniora wynosi 15 zł

Jeżeli osoby przychodzą z opiekunem:

Do każdych 10 osób jeden opiekun korzysta z seansu za darmo, każdy kolejny płaci 20 złotych.

Rezerwacje prosimy kierować na adres mailowy: krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Krakowska Jaskinia Solna – Kraków, ul. Długa 48/21 – zapraszamy!

PRZED WYKUPIENIEM USŁUGI, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z POLITYKĄ USŁUG KRAKOWSKIEJ JASKINI SOLNEJ WELLNESS & SPA – AGNIESZKA URBAN.