Masaż sportowy

Masaż sportowy Kraków – ul. Długa 48/21

masaż sportowy krakowska jaskinia solna

Masaż sportowy, to typ masażu nastawiony na poprawę pracy całego aparatu ruchu osób aktywnych. Typowo nastawiony jest na regenerację organizmu po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

W zależności od etapu cyklu treningowego, może przyjmować charakter:

-kondycyjny,

-między wysiłkowy,

-podtrzymujący,

-przygotowawczy,

-regeneracyjny,

-po wysiłkowy,

-startowy.

Zaleca się wykonywanie masażu sportowego w okresie całego cyklu treningowo-sportowego, zarówno w okresach przerwy, jaki i przygotowania do zawodów.

Systematycznie przeprowadzany masaż sportowy, jest w stanie zapobiec kontuzjom, usprawnić drogę przepływu substancji odżywczych do mięśni, usprawnić układ krążenia i limfatyczny, usunąć napięcie, rozgrzać, czy rozluźnić je niweluje zmęczenie mięśni i skutki przetrenowania. Masaż sportowy jest nieodłącznym elementem odnowy biologicznej każdego dbającego o siebie sportowca.

Często mamy do czynienia z taką sytuacją, że osoby decydują się na masaż sportowy, mimo tego że nie są aktywne fizycznie, dlaczego? Dlatego, że jest “mocniejszy” nic bardziej mylnego! Masaż sportowy, dostosowywany jest do konkretnych przypadków podczas całego cyklu treningowego i nie zawsze on jest intensywny. Jeśli ktoś chce skorzystać z bardziej intensywnego masażu, zapraszamy na klasyczny masaż leczniczy z elementami masażu punktowego, z zaznaczeniem, żeby był on intensywniejszy 🙂

Przeciwwskazania: choroby z podniesioną temperaturą ciała, zakażenia lub ostre stany zapalne, krwotoki lub zagrożenie ich wystąpienia, choroby zakaźne, choroby skóry (pęcherze, przerwanie ciągłości skóry), zapalenie szpiku kostnego z przetokami, wczesne stany po złamaniach, operacjach, naderwaniach powięzi, ścięgien i mięśni, zapalenie żył  i niektóre owrzodzenia podudzi, świeże zakrzepy, niewyrównane wady serca, nieuregulowane ciśnienie tętnicze, tętniaki, ciąża (chyba, że za zgodą lekarza), menstruacja, nowotwory, zaawansowana miażdżyca, ostre stany zapalne, brak zmian odruchowych, ostre bakteryjne zapalenie tkanek, świeże, pourazowe wylewy w stawach i mięśniach, zapalenia żył, inne…

Czas trwania: 30 minut (99,00 złotych) lub 55 minut (179,00 złotych).

Umów się na wizytę 

za pomocą booksy:

https://booksy.com/pl-pl/97768_krakowska-jaskinia-solna_masaz_8820_krakow 

za pomocą e-maila:

krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Zapraszamy na zakupy online!

https://sklep.krakowskajaskiniasolna.pl/vouchery/31007-masaz-sportowy-30-minut.html

Pozdrawiamy,
Krakowska Jaskinia Solna – Wellness & Spa
Agnieszka Urban
ul Długa 48/21 31 – 147 Kraków
tel. 12 623 71 90
www.krakowskajaskiniasolna.pl
Facebook: Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa
Instagram: krakowska_jaskinia_solna