Certyfikaty i referencje

Krakowska Jaskinia Solna & Wellness  jako 1 w Krakowie posiadała

CERTYFIKAT MEDYCZNY na HALOGENERATOR 
DO WYTWARZANIA NATURALNEGO AEROZOLU SOLI- MY UŻYWAMY SOLI Z WIELICZKI.  

            Skuteczność działania inhalacji jest uwarunkowana wielkością cząstek aerozolu.

Certyfikat medyczny na Halogenerator
Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie wytwarzania aerozoli solnych jest HALOGENERATOR, który mieli sól  do wielkości cząstek 0,5 – 5 µm
–  co pozwala na dotarcie  jej  do najgłębszych części układu oddechowego.  Aerozol mieszany jest z powietrzem i wdmuchiwany do jaskini w postaci pyłku krystalicznego.  Dzięki odpowiednio sterowanej pracy urządzenia  aerozol dostarczony jest do pomieszczenia w sposób cykliczny; w zależności od stężenia soli – co jest monitorowane.

 

Suchy aerozol solny dzięki ujemnemu potencjałowi cząstek  wykazuje NAJWYŻSZĄ SKUTECZNOŚĆ w dotarciu do NAJGŁĘBSZYCH PARTII UKŁADU ODDECHOWEGO. Posiada właściwości przeciwobrzękowe; przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, bakteriobójcze.
Terapia jest skuteczna, a inhalacje to  szybko działający sposób, by wzmocnić odporność, zwalczyć choroby  dróg oddechowych.

POMIĘDZY SEANSAMI  w trakcie wentylacji jaskini suchy aerozol, który posiada właściwości bakteriobójcze wiąże się z cząsteczkami zanieczyszczonego powietrza i siłą grawitacji osiada na podłogę – TWORZĄĆ PRAKTYCZNIE STERYLNE ŚRODOWISKO. Dodatkowo puszczana jest lampa bakteriobójcza.

Przedstawiamy Państwu badania i publikacje naszego partnera. Więcej informacji  http://www.jaskinie.com/ 

 


Badanie jakości powietrza

Badania przeprowadzone w Krakowskiej Jaskini Solnej przez Politechnikę Krakowska, potwierdzajace bardzo dobry stan jakości powietrza


Referencje

 


Certyfikat Miejsce Przyjazne Maluchom

Jako JEDYNA JASKINIA SOLNA W KRAKOWIE zostaliśmy nagrodzeni CERTYFIKATEM MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM.
Dla dzieci przygotowaliśmy specjalnie wydzielony kącik zabaw, gdzie mogą bawić się ekologicznymi drewnianymi zabawkami. Rodzice z małymi dziećmi bez problemu nakarmią i przewiną niemowlaki. Najmłodszych zapraszamy do zabawy, a rodziców na aromatyczną kawę lub herbatę.


Certyfiikat Misy i gongi

KONCERT-KĄPIEL-MASAŻ MISY, GONGI I INNE INSTRUMENTY w naszej Jaskini prowadzi Agnieszka Urban – certyfikowana masażystka dźwiękiem wg metody Petera Hessa:

Ukończyła:

* Masaż dźwiękiem metodą Petera Hessa® – I i II stopień

* Masaż dźwiękiem metodą Petera Hessa® – III i IV stopień

* Gong w medytacji i koncercie.

* KLIK Dźwięk w pedagogice – masaż dżwiękiem z dziećmi. Zabawa i uczenie się wszystkimi zmysłami według metody Petera Hessa.

*  CERTYFIKAT- Praktyk Masażu Dźwiękiem wg metody Petera Hessa®.

Koncerty odbywają się w każdą środę i piątek o godzinie 20:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc telefonicznie lub mailowo.


Certyfikat Vacuum Jet

Kapsuła Vacuum Jet – jest w pełni profesjonalnym sprzętem o najwyższej jakości. Potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez producenta.


Certyfikat dotyczący zgodności wykonanych prac budowlanych

Certyfikat wystawiony przez Katedrę Budownictwa Betonowego Politechniki Łódzkiej dotyczący zgodności wykonanych prac budowlanych ze sztuką budowlaną dla obiektów: Groty Solne. Wykonane są zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlano-montażowych.


Analiza składu chemicznego soli

Wyniki analizy składu chemicznego soli z Morza Martwego firmy Dead Sea Jordan Trade International Sp. z. oo. Badania zostały wykonane na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Warszawie.

 

 


Certyfikat Mindfullness