Co warto wiedzieć o KJS?

Krakowska Jaskinia Solna znajduje się w samym centrum Krakowa – ul. Długa 48/21,  10 minut drogi od Rynku Głównego, w tajemniczych podziemiach zabytkowej kamienicy. Jest to miejsce idealne dla wszystkich, którzy pragną:

♦ Odetchnąć pełną piersią!

♦ Oddychać zdrowym, czystym powietrzem pozbawionym krakowskiego smogu!

♦ Poprawić stan zdrowia.

♦ Wzmocnić odporność.

♦ Wypocząć uciekając od miejskiego zgiełku.

♦ Zrelaksować się przy śpiewie ptaków i szumie morza.

♦ Oddychać pełnowartościowym powietrzem zbliżonym do morskiego, bez konieczności wyjazdu nad morze.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy trzy oddzielnie wydzielone części:

◊ jaskinia solno-jodowa dla rodzin z dziećmi z tężniami solankowymi,
◊ biblioteczka z fotelami do masażu,
◊ jaskinia solno-jodowa dla dorosłych z tężnią solankową.

Krakowska Jaskinia Solna
W trosce o wspólne dobro i zapewnienie wysokiego standardu –  do przygotowywania seansów inhalacyjnych przy tężniach solankowych  używamy tylko i wyłącznie profesjonalnych urządzeń:
  • Halogenerator– umożliwiający rozdrobnienie soli na cząsteczki suchego aerozolu solnego, które docierają do najgłębszych partii płuc.
  • Tężnie solankowe – których zadaniem jest wzmocnienie efektów sensów inhalacyjnych, do których cały czas stosujemy Zabłocką Mgiełkę Solankową, która posiada NAJWYŻSZE NA ŚWIECIE STĘŻENIE JODU, a zarazem bardzo wysokie stężenie bromu, wapnia, magnezu, krzemu i selenu.
  • Nawilżaczo – oczyszczacze powietrza, dbając o czyste powietrze, aby po całym dniu funkcjonowania jaskini, była ona 100% przygotowana i oczyszczona przed kolejnymi seansami, są one uruchamiane zarówno w małej jak i dużej sali. Aby wzmocnić efekt, dodajemy Zabłocką Mgiełkę Solankową.
  • Lampę bakteriobójczą – by zlikwidować ewentualne bakterie i zanieczyszczenia.
  • Klimatyzację – przystosowaną do obiektów, takich jak jaskinia solna, by utrzymać stałą temperaturę w jaskini 22-23 stopnie C.
  • Leżaki firmy Lafuma – które zapewnią Państwu komfort i wygodę podczas seansu.
  • Fotele masujące – o zróżnicowanych programach i sile masażu. Czas trwania masażu 10 minut (fotele masujące są odrębnie płatne – 5,00 złotych).
Informacje dodatkowe:

♦ seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej trwa 50 minut,

♦ każdy seans inhalacyjny rozpoczyna się o pełnej godzinie,

♦ ostatni seans inhalacyjny odbywa się godzinę przed zamknięciem (20:00), ostatni seans z dziećmi odbywa się o godzinie 18:00.

♦ wejście na seans inhalacyjny obowiązkowo w białych, zmiennych skarpetach,

♦ dzieci do 3 lat mają zapraszamy bezpłatnie,

♦ we wtorki i czwartki dzieci bezpłatnie (jedno dziecko do jednej osoby dorosłej),

♦ obowiązkowa jest rezerwacja godziny seansu inhalacyjnego.

Wszystkie promocje dotyczą zarówno osób indywidualnych, korzystających z karnetów, klientów korzystających z OK System, karty Multisport Classic lub Plus oraz Kids i Senior (karty MultiSport Active nie honorujemy!), FitSport, FitProfit, kuponów Sodexo, klientów posiadających Małopolskiej Karty Seniora, Krakowskiej Karty Dużej Rodziny oraz Karty Krakowskiej.

kwiat życia

Długo pracowaliśmy nad naszym logiem, aby powstało takie, które całkowicie odzwierciedlałoby, nasze poglądy. Dlatego ostatecznie wybraliśmy KWIAT ŻYCIA, który ukazuje jak ważne są w naszym życiu proporcje, a człowiek nie jest tylko ciałem, ale i duszą, którą trzeba pielęgnować. Trzeba pamiętać, że bycie zdrowym i szczęśliwym człowiekiem, to nic innego jak zachowana harmonia w naszym organizmie.

Przedstawiamy wartości, które są według nas, tymi najważniejszymi składowymi w drodze do pełnej równowagi:

– synergia,

– emocje,

– świadomość,

– umysł,

– duchowość,

– ciało,

– uzdrawianie, zdrowie,

– harmonia,

– relaks,

– witalność

– energia.

„Liczy się tylko, to jaki jest Twój stosunek do samego siebie. Inne związki są tylko odbiciem tej relacji”
/Andrew Mattheus/

Analizując wszystkie powyższe elementy, można zauważyć, że są one ze sobą ściśle powiązane, mimo tego, że często nie zwracamy na to uwagi.

Pamiętajmy, patrzmy na SIEBIE całościowo, holistycznie! Nie zawsze przyczyna danego dyskomfortu, czy dysfunkcji naszego organizmu jest trudna do zauważenia na pierwszy rzut oka. Dlatego polecamy zaglądać w głąb siebie. Dbanie o zdrowie, to nie tylko zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna, czy zbilansowana dieta, ale także (może nawet przede wszystkim!) praca nad swoim wnętrzem – umysłem, emocjami, świadomością, nastawieniem do samego siebie i otaczającego nas świata.

Piękne wnętrze daje piękno na zewnątrz!

Oto podsumowanie usług, z których można u nas skorzystać:

Warto skorzystać! Obchodzisz niebawem swoje urodziny? Za okazaniem stosownego dokumentu, dajemy 50% RABATU w tym wyjątkowym dniu na seans lub koncert lub 20% RABATU na wybrany masaż 🙂 Z rabatu można skorzystać w innym dniu (po dniu urodzin), w przypadku braku miejsc lub barku możliwości skorzystania z wybranej usługi, podczas dnia urodzin, spowodowanej niedogodnościami ze strony KJS.

Uwaga! W dniach, kiedy zawartości szkodliwych pyłów w powietrzu przekroczą dopuszczalne normy oraz zostanie zarządzona darmowa komunikacja miejska – zapraszamy na seanse inhalacyjne do jaskiń solnych wraz z tężniami solankowymi. Jedna osoba płatność zgodnie z cennikiem lub wejście z jedną z honorowanych przez nas kart – osoba towarzysząca opłata za seans – 12,50 ZŁOTYCH.

Zapraszamy!