Innhalacje dla dorosłych

Seans inhalacyjny dla dorosłych
Oferta dla dorosłych - Krakowska Jaskinia Solna

 

Seans inhalacyjny przy tężni solankowej dla osób dorosłych w Krakowskiej Jaskini Solnej – ul. Długa 48/21, to doskonała okazja do relaksu i odpoczynku.

Mając na względzie Państwa komfort i wygodę, ostatnie dwa seanse o godzinie 19.00 i 20.00 odbywają się bez dzieci. W tym czasie do dyspozycji mają Państwo zarówno dużą jak i małą część groty, łącznie z kącikiem bibliotecznym i fotelami masującymi.

Warto znaleźć chwilę dla siebie, by na wygodnym leżaku, przy akompaniamencie muzyki relaksacyjnej prawdziwie się wyłączyć od wszelkich problemów i zmartwień. Seans ma na celu nie tylko relaks, ale przede wszystkim inhalację organizmu. Powietrze w Jaskini solnej, swoim składem zbliżone jest do morskiego. Bogate jest w liczne pierwiastki m.in. jod, potas, sód. To idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić swój stan zdrowia i wzmocnić odporność.

Krakowska Jaskinia Solna nawiązuje do leczenia inhalacyjnego, jakie można spotkać w Kopalni Soli w Wieliczce. Unikalny mikroklimat udało się stworzyć poprzez połączenie aerozolu suchego z tężniami solankowymi. Seans inhalacyjny przy tężni solankowej jest połączeniem haloterapii, koloroterapii, muzykoterapii i refleksoterapii.

Zapraszamy również na seanse inhalacyjne i koncerty mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów grupy zorganizowane!

Serdecznie zapraszamy – Kraków, ul. Długa 48/21!