Masaż ANTI-AGING twarzy + maska

Masaż ANTI-AGING twarzy – Kraków, ul. Długa 48/21


zabiegi kolagenowe

Bazą każdego zabiegu kolagenowego jest odmładzający masaż ANTI-AGING twarzy Dodatkowo w każdym z zabiegów kolagenowych pracujemy na kosmetykach na bazie naturalnego białka kolagenowego. Całość uzupełnia zastosowanie unikatowej maski kolagenowej lub hialuronowej. Polecamy masaż ANTI-AGING twarzy w połączeniu z maską kolagenową.

Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE, jest idealną odpowiedzią na aktualne trendy panujące na rynku kosmetycznym. Nie jest to produkt, który tylko w nazwie zawiera „kolagen”, nie mając z tym białkiem w rzeczywistości nic wspólnego.

Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE to produkt, który zawiera kolagen z niezmienną i tożsamą z ludzkim białkiem strukturą. Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE zapewni skórze wszystko to, co jest jej potrzebne.

Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, młodej cerze zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz świeży i nieskazitelny wygląd, natomiast skóra dojrzała odzyskuje elastyczność, jędrność i wygładzenie.

Oprócz właściwości wpływających na poprawę ogólnej kondycji każdego typu skóry, włosów oraz paznokci, a także oprócz właściwości spowalniających proces starzenia się skóry, swoje zastosowanie znalazł w kosmetyce leczniczej. Wykorzystywany jest przede wszystkim przy leczeniu różnego rodzaju chorób skóry, np. AZS, łuszczyca oraz przy chorobach stawów. Przyspiesza proces gojenia się ran, wspomaga redukcję cellulitu.

Jest to produkt w pełni naturalny, bez dodatku zbędnych składników!

Przeciwwskazania: liszaj; opryszczka; trądzik; stany zapalne i ropne w jamie ustnej; gorączkę; powiększone węzły chłonne; wysokie ciśnienie; zaawansowana miażdżyca; zakrzepica; zapalenie żył.
Masaż twarzy, czy leczniczy, czy relaksacyjny, to nie tylko niedoceniana metoda liftingująca, ale przede wszystkim przynosząca niesamowity relaks, po męczącym dniu.

 

Umów się na wizytę:

za pomocą booksy:

https://booksy.com/pl-pl/97768_krakowska-jaskinia-solna_masaz_8820_krakow

       za pomocą e-maila:

krakowskajaskiniasolna@gmail.com

 

Zapraszamy na zakupy online!

https://sklep.krakowskajaskiniasolna.pl/vouchery/40006-masaz-anti-aging-twarzy-na-bazie-produktow-kolagenowych-zakonczony-maska-kolagenowa.html

Pozdrawiamy,
Krakowska Jaskinia Solna – Wellness & Spa
Agnieszka Urban
ul Długa 48/21 31 – 147 Kraków
tel. 12 623 71 90
www.krakowskajaskiniasolna.pl
Facebook: Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa
Instagram: krakowska_jaskinia_solna