Karty partnerskie i promocje

KARTY PARTNERSKIE OBOWIĄZUJĄCE NA SEANSE INHALACYJNE – BEZ DOPŁAT ORAZ KONCERTY MIS, GONGÓW, KAMERTONÓW I INNYCH INSTRUMENTÓW
– PŁATNOŚĆ JAK WYŻEJ.
KARTY I KUPONY Z 10% ZNIŻKĄ NA POJEDYNCZE USŁUGI

 Z KARTĄ SENIORA MOŻESZ UZYSKAĆ:
20% rabatu na seanse inhalacyjne, -10% rabatu na masaże z naszej oferty,
10% rabatu na koncerty mis, gongów i innych instrumentów, -10% rabatu na zakup kosmetyków w naszym sklepie, -10% rabatu na całą biżuterię

 

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Dla osób oraz dzieci niepełnosprawnych po okazaniu stosownego dokumentu, obowiązuje na każdą z naszych usług 20% RABATU. Honorujemy również Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem tzw. “kartę N” – posiadaczowi takiej karty, przysługuje 10% RABATU.

PROMOCJE URODZINOWE!

Za okazaniem stosownego dokumentu, dajemy w dniu urodzin 40% RABATU na seans inhalacyjny w jaskini solnej przy tężni solankowej lub 13% RABATU na wybrany masaż lub zabieg z naszej oferty, albo koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów.
Z rabatu można skorzystać w innym dniu (niż dzień urodzin) w przypadku braku miejsc lub braku możliwości skorzystania z usługi, podczas dnia urodzin spowodowanej niedogodnościami ze strony KJS natomiast maksymalnie tydzień przed lub tydzień po urodzinach.