Masaż odprężający ciepłymi olejkami

Masaż odprężający ciepłymi olejkami Kraków – ul. Długa 48/21

masaż odprężający ciepłymi olejkami krakowska jaskinia solna

Masaż odprężający ciepłymi olejkami wpływa pozytywnie na spokój i relaks organizmu oraz wprowadza go w stan relaksu.

To doskonała forma terapii, która:

– redukuje napięcie mięśniowo- nerwowe,

– poprawia równowagę psychosomatyczną,

– niweluje dolegliwości bólowe,

– przyspiesza metabolizm oraz

– pobudza układ limfatyczny do zwiększenia odporności.

Masaż odprężający ciepłymi olejkami, skierowany jest do osób żyjących w ciągłym stresie oraz nadpobudliwych, borykających się z problemami bezsenności, chronicznego zmęczenia i braku energii, jak również dla osób zdrowych w celach czysto relaksacyjnych. Masaż relaksacyjny całego grzbietu, karku, czy nóg, wskazany jest dla osób wykonujących pracę w pozycji siedzącej oraz przy komputerze. Podczas długotrwałej pozycji siedzącej szukamy “wygodnej pozycji”, która zazwyczaj jest pozycją patologiczną dla kręgosłupa. Również nogi narażone są na nieprzyjemne dolegliwości – ociężałość, opuchliznę, kurcze itp.

W masażu relaksacyjnym korzysta się również z masażu punktowego. Poprzez uciskanie poszczególnych punktów źródłowych można zminimalizować, a nawet zlikwidować niekomfortowe napięcie mięśniowe. Masaż ten jest bezpieczną formą terapii, jeśli wykluczy się przeciwwskazania, które są identyczne jak w przypadku masażu klasycznego.

Zapraszamy na odprężający masaż ciepłymi, naturalnymi i aromatycznymi olejkami. Ciepło rozchodzące się po ciele i niesamowity aromat, powoduje większe rozluźnienie ciała i uspokojenie.

Przeciwwskazaniachoroby z podniesioną temperaturą ciała, zakażenia lub ostre stany zapalne, krwotoki lub zagrożenie ich wystąpienia, choroby zakaźne, choroby skóry (pęcherze, przerwanie ciągłości skóry), zapalenie szpiku kostnego z przetokami, wczesne stany po złamaniach, operacjach, naderwaniach powięzi, ścięgien i mięśni, zapalenie żył  i niektóre owrzodzenia podudzi, świeże zakrzepy, niewyrównane wady serca, nieuregulowane ciśnienie tętnicze, tętniaki, ciąża (chyba, że za zgodą lekarza), menstruacja, nowotwory, zaawansowana miażdżyca, ostre stany zapalne, brak zmian odruchowych, ostre bakteryjne zapalenie tkanek, świeże, pourazowe wylewy w stawach i mięśniach, zapalenia żył, inne…

Czas trwania: 30 minut (109,00 złotych) lub 55 minut (199,00 złotych).

Umów się na wizytę:

     za pomocą booksy:

https://booksy.com/pl-pl/97768_krakowska-jaskinia-solna_masaz_8820_krakow

       za pomocą e-maila:

krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Zapraszamy na zakupy online!

https://sklep.krakowskajaskiniasolna.pl/vouchery/31015-odprezajacy-masaz-cieplymi-olejkami-30-min.html

Pozdrawiamy,
Krakowska Jaskinia Solna – Wellness & Spa
Agnieszka Urban
ul Długa 48/21 31 – 147 Kraków
tel. 12 623 71 90
www.krakowskajaskiniasolna.pl
Facebook: Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa
Instagram: krakowska_jaskinia_solna