Witalizujący lito-masaż twarzy

Witalizujący lito-masaż twarzy – Kraków, ul. Długa 48/21

navigate_before
navigate_next

 

Masaż ANTI-AGING twarzy stanowi podstawę każdego zabiegu twarzy, jaki wykonujemy w Krakowskiej Jaskini Solnej.
W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć powyższy masaż w wersji klasycznej, z maską hialuronową bądź kolagenową, czy też drenaż limfatyczny twarzy (wyszczuplająco-wygładzający). Tym razem przyszła pora na witalizujący lito-masaż twarzy, czyli nasze autorskie połączenie masażu anti-aging twarzy oraz masażu zimnymi kamieniami szlachetnymi!

Dlaczego postanowiliśmy połączyć rozgrzewający masaż twarzy z oziębiającymi minerałami?

Proste! Różnica temperatur sprawia, że w przyspieszonym tempie pozbywamy się toksycznych i szkodliwych produktów przemiany materii. Naprzemienne ciepło i zimno wspomaga przepływ energii, niwelując wszelkie blokady. Dzięki temu, usprawniamy pracę układu krążenia, układu limfatycznego, a nawet układu odpornościowego. Oprócz tego, bezapelacyjnie poprawia się nasze samopoczucie i wzrasta poziom pozytywnej energii. Całość sprawia, że skóra staje się lepiej odżywiona i oczyszczona, stary naskórek zostaje złuszczony, a skóra przygotowana na lepsze wchłanianie stosowanej pielęgnacji. Skóra wygląda zdrowo i świeżo.
Dzięki usprawnionej pracy układu krążenia i układu limfatycznego, skóra staje się bardziej dotleniona i bez widocznych obrzęków, a napięte mięśnie rozluźniają się. Po zabiegu odczuwamy lekkość, przywrócenie witalności i oczyszczenie z negatywnej energii.

Dlaczego do tego zabiegu wybraliśmy kamienie naturalne?

Zimne kamienie w tym masażu możemy zaliczyć, jako element krioterapii. Krioterapia, czyli leczenie zimnem, dzięki wieloletnim badaniom dowodzącym jej działania, stosowana jest jako lecznicza terapia naturalna w wielu schorzeniach. Dzięki niej pozbywamy się dolegliwości bólowych i dostajemy zastrzyk energii.
Przy zastosowaniu krioterapii organizm początkowo, zaczyna przeciwdziałać niskiej temperaturze – następuje zwężenie naczyń krwionośnych, napięcie mięśni oraz spowolniona przemiana materii. Następnie, organizm wzbraniając się przed zimnem podnosi temperaturę, wtedy z kolei naczynia
krwionośne rozszerzają się, powodując sprawniejszy przepływ krwi, dzięki czemu do komórek zostaje dostarczona większa ilość tlenu i składników odżywczych, a mięśnie stają się rozluźnione. Jedną z właściwości kamieni szlachetnych jest ich naturalne zimno. Żeby je przedłużyć przez cały czas przechowywane są w zimnej wodzie. Dodatkowo w wodzie znajdują się kryształki różowej soli kłodawskiej, w celu oczyszczenia kamieni z negatywnej energii i wzmocnienia tej pozytywnej!

Zabieg ten przyspiesza regenerację, dlatego polecany jest przede wszystkim osobom zestresowanym, wyczerpanym, którym dokucza zmęczenie mięśniowe, czy częste obrzęki.
Podczas zabiegu, korzystamy z kamieni takich jak kwarc różowy, tygrysie oko, agat, onyks oraz opal.

Onyks, pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, wzmacnia charakter, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Daje siłę i pewność siebie, zabiera lęki. Doskonale wzmacnia trzustkę, znosi ból brzucha, poprawia krwiotwórczość i wzmacnia słuch, serce, kości oraz oczy.

Opal, odżywia i rewitalizuje nasze ciało oraz uspokaja nerwy. Poprawia jakość włosów i paznokci. Konfrontuje nas z naszymi uczuciami, myślami i czynami. Opal ognisty, znosi blokady zarówno w zakresie fizycznym, jak i duchowym. Dzięki jego wibracjom łatwiej jest wyrazić własną osobowość. Kamień wyzwala w nas również poczucie humoru.

Kwarc różowy, jako kamień miłości i piękna, sprzyja budowaniu zaufania, wiary i otwiera serce na wszystko, co piękne, dając łagodność i uwrażliwiając nas na piękno w muzyce i sztuce, poezji, malarstwie. Jest nazywany “kamieniem artystów” ożywia też twórcze myślenie i inspirację. Budzi radość życia i uczucie szczęścia otaczając nas miłością, tkliwością i zrozumieniem. Goi, koi i usuwa rany serca, które powstały na skutek bezwzględności, brutalności, nieprzychylności i ignorancji innych. Usuwa blokady serca, które utrudniały przepływ miłości i radości życia dając nam spełnienie i zadowolenie. Uczy wybaczania i sobie i innym. Wskazany przy chorobach krwi, krążenia i schorzeniach serca, dolegliwościach wątroby i nerek oraz przy bezpłodności i dolegliwościach podbrzusza. Ma bardzo silne odtruwające działanie na nerki i wątrobę, dzięki czemu odciąża całą przemianę materii.

Tygrysie oko, wiele tradycji kojarzy tygrysie oko ze szczęśliwym losem i ochroną przed „złym spojrzeniem”. Kamień ten idealnie sprawdza się jako remedium pozwalające wyzwolić się z traum i kompleksów, a także do zwalczania wszelkiego rodzaju przesądów. także kamień szczęścia, radości i optymizmu. Wprowadza w dobry nastrój, pomaga w definiowaniu i osiąganiu celów, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli. Tygrysie oko wzmacnia wewnętrzną siłę, która jest nam potrzebna do podejmowania nowych wyzwań. Skutecznie zwalcza lęki i pomaga odkryć własne możliwości oraz odblokować zdolności twórcze. Pomaga podnieść się na duchu w okresach kryzysu i ponownie nabrać wiary we własne siły, wzmacnia siłę przebicia. Pomaga spełnić marzenia i osiągnąć wymarzone cele. Kamień ten jest bardzo pomocny we wspomaganiu leczenia zaburzeń powstałych na skutek depresji czy obniżonego nastroju. Wycisza wszelkie lęki i niekontrolowaną nerwowość. Synchronizuje pracę półkul mózgowych, łagodzi stany zapalne górnych dróg oddechowych i objawy alergii, czy zapalenia spojówek, oczyszcza wątrobę i reguluje poziom cholesterolu, usuwa skurcze mięśni.

Jakie czerpiemy z tego korzyści?
• Dzięki zimnemu kamieniowi i delikatnym ruchom drenażującym pozbywamy się opuchlizny, podkrążonych oczu i łagodzimy podrażnienia (m.in. po opalaniu).
• Za sprawą wykonywanych ruchów, krew zaczyna sprawniej krążyć, skóra staje się delikatnie zaczerwieniona, przyjemnie pobudzona, a także rozświetlona i odświeżona.
• Zabieg przy użyciu kamieni ujędrnia i liftinguje, modeluje owal twarzy, niweluje zmarszczki i przeciwdziała powstawaniu nowych.
• Poprawiamy kondycję i wygląd skóry, zamykamy pory, dzięki czemu skóra przygotowana jest na dalszą pielęgnację i nałożenie makijażu.

• Na koniec zostawiamy najważniejszą rzecz, czyli pełen relaks jakiego doświadczamy w trakcie, jak i po zabiegu!

Reasumując, śmiało można stwierdzić, iż masaż anti-aging twarzy w połączeniu z zimnymi kamieniami szlachetnymi radzi sobie rewelacyjnie w walce z procesami starzenia się i mijającym czasem. Staje się on również powoli alternatywą dla zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej! Już po pierwszym zabiegu można zauważyć widoczną różnicę w napięciu skóry. Efekty są naprawdę szybkie!

Masaż twarzy, czy leczniczy, czy relaksacyjny, to nie tylko niedoceniana metoda liftingująca, ale przede wszystkim przynosząca niesamowity relaks, po męczącym dniu.

Przeciwwskazania: liszaj; opryszczka; trądzik; stany zapalne i ropne w jamie ustnej; gorączkę;
powiększone węzły chłonne; wysokie ciśnienie; zaawansowana miażdżyca; zakrzepica; zapalenie żył.

Czas trwania: 40 minut (119,00 złotych).

Umów się na wizytę:

     za pomocą booksy:

https://booksy.com/pl-pl/97768_krakowska-jaskinia-solna_masaz_8820_krakow

       za pomocą e-maila:

krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Zapraszamy na zakupy online!

https://sklep.krakowskajaskiniasolna.pl/vouchery/53525-witalizujacy-lito-masaz-twarzy.html

Pozdrawiamy,
Krakowska Jaskinia Solna – Wellness & Spa
Agnieszka Urban
ul Długa 48/21 31 – 147 Kraków
tel. 12 623 71 90
www.krakowskajaskiniasolna.pl
Facebook: Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa
Instagram: krakowska_jaskinia_solna