Inhalacje dla dzieci

Seans inhalacyjny dla dzieci – zdrowie przez zabawę!

krakowska jaskinia solna dzieci

Krakowska Jaskinia Solna – ul. Długa 48/21 – jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi!

Świadczy o tym nie tylko certyfikat Miejsca Przyjaznego Maluchom, czy Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi, ale również (a może przede wszystkim? :)) opinie Maluszków, które uwielbiają spędzać czas w naszej grocie solnej.

Specjalnie na nich czekają ruiny solnego zamku po brzegi wypełnione naszą rodzimą, różową solą kłodawską, nad którymi czuwają bajkowe postacie, a w niej czekają drewniane, ekologiczne zabawki. Dzieci mogą również skorzystać z naszej bogatej biblioteczki, w której znajdują się pozycje dla dzieci w każdym wieku – od maluszka, aż do nastolatka!

Uwaga! Ostatni seans inhalacyjny z dziećmi odbywa się o godzinie 18:00 włącznie, a na każdy z seansów obowiązuje wcześniejsza rezerwacja!

Bardzo często oprócz indywidualnych osób, odwiedzają na również grupy przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. To doskonała alternatywa dla zajęć szkolnych – 45 minut doskonałej zabawy. Z ogromną radością oglądamy uśmiechy Maluchów, które po wyjściu z Jaskini opowiadają nam o swoich wrażeniach i zapewniają nas, że jeszcze tu wrócą… I wracają, często pod opieką rodziców lub dziadków.


Dla grup zorganizowanych możliwość rezerwacji seansów od godziny 9:00.
Zapraszamy do rezerwacja mailowej: krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Grupa liczona jest od minimum 13 dzieci

Cena wejścia na seans inhalacyjny dla dziecka wynosi 13 zł.

Cena wejścia na zajęcia z muzykoterapii (dźwiękoterapii) dla dziecka wynosi 21 zł.

Do 13 dzieci jeden opiekun wchodzi gratis

14-20 dzieci – 2 opiekunów gratis

21-30 dzieci – 3 opiekunów gratis

natomiast każdy kolejny z dopłatą 21 zł.

Potrzebne dokumenty do pobrania:


Z uwagi na ogromną popularność Krakowskiej Jaskini Solnej wśród najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę:

„Czas dla dzieci” jest stałą promocją obowiązującą w każdy wtorek oraz czwartek, którą adresujemy do osób odwiedzających naszą jaskinię wraz z dziećmi. Każdy z opiekunów przyprowadzając jedno dziecko płaci za wstęp dla niego jedynie 8 złotych!

Za darmo z inhalacji korzystają u nas dzieci do 3 roku życia 🙂

Podczas seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych umożliwiamy dzieciom zdrową zabawę ekologicznymi zabawkami w ruinach zamku, a w tym samym czasie ich opiekunowie mogą sobie pozwolić na chwilę relaksu w fotelu masującym, jak również skorzystać z naszej biblioteczki, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

W obecnym czasie – ilość miejsc na każdy z seansów jest mocno ograniczona. Mając na względzie bezpieczeństwo zarówno Dzieci, jak i Rodziców, wszystkie części wspólne są na bieżąco dezynfekowane, a cały obiekt jest wentylowany zgodnie z wytycznymi.

Systematyczne seanse, to efektywne wzmocnienie odporności na długi czas, ale także przyspieszenie rekonwalescencji po przebytych infekcjach i chorobach  – w tym Covid19.

Zapraszamy również na seanse inhalacyjne w połączeniu z zajęciami z muzykoterapii dla dzieci!

Zapraszamy – Kraków, ul. Długa 48/21!

PRZED WYKUPIENIEM USŁUGI, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z POLITYKĄ USŁUG KRAKOWSKIEJ JASKINI SOLNEJ WELLNESS & SPA – AGNIESZKA URBAN.