Inhalacje dla dzieci

Seans inhalacyjny dla dzieci

Krakowska Jaskinia Solna – ul. Długa 48/21 – jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Świadczy o tym nie tylko certyfikat Miejsca Przyjaznego Maluchom, ale również opinie Maluszków, które uwielbiają spędzać czas w grocie solnej. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy solnicę wypełnioną po brzegi różową solą kłodawską, w której znajdują się ekologiczne, drewniane zabawki oraz biblioteczkę z bajkami i wierszami.

Uwaga! Ostatni seans inhalacyjny z dziećmi odbywa się o godzinie 18:00 włącznie.

Bardzo często oprócz indywidualnych osób, odwiedzają na też grupy przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. To doskonała alternatywa dla zajęć szkolnych- 50 minut doskonałej zabawy. Z ogromną radością oglądamy uśmiechy Maluchów, które po wyjściu z Jaskini opowiadają nam o swoich wrażeniach i zapewniają nas, że jeszcze tu wrócą… I wracają, często pod opieką rodziców lub dziadków.

Z uwagi na ogromną popularność Krakowskiej Jaskini Solnej wśród najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę. „Czas dla dzieci” jest stałą promocją obowiązującą w każdy wtorek oraz czwartek, którą adresujemy do osób odwiedzających naszą jaskinię wraz z dziećmi. Każdy z opiekunów przyprowadzając jedno dziecko płaci jedynie za wstęp jedynie za siebie, co oznacza, iż jedno dziecko przychodząc z jedną osobą dorosłą wchodzi zupełnie za darmo! Za darmo z inhalacji korzystają również dzieci do 3 roku życia!

Podczas seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych umożliwiamy dzieciom zdrową zabawę ekologicznymi zabawkami w ruinach zamku, a w tym samym czasie ich opiekunowie mogą sobie pozwolić na chwilę relaksu w fotelu masującym, jak również skorzystać z naszej biblioteczki, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla najmłodszych również przygotowaliśmy biblioteczkę pełną bajek, atlasów, a nawet lektur.

Zapraszamy również na seanse inhalacyjne w połączeniu z zajęciami z muzykoterapii dla dzieci!

Zapraszamy – Kraków, ul. Długa 48/21!

PRZED WYKUPIENIEM USŁUGI, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z POLITYKĄ USŁUG KRAKOWSKIEJ JASKINI SOLNEJ WELLNESS & SPA – AGNIESZKA URBAN.