Inhalacje dla dzieci

Seans inhalacyjny dla dzieci

Krakowska Jaskinia Solna – ul. Długa 48/21 – jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Świadczy o tym nie tylko certyfikat Miejsca Przyjaznego Maluchom, ale również opinie Maluszków, które uwielbiają spędzać czas w grocie solnej. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy solnicę wypełnioną po brzegi różową solą kłodawską, w której znajdują się ekologiczne, drewniane zabawki oraz biblioteczkę z bajkami i wierszami.

Uwaga! Ostatni seans inhalacyjny z dziećmi odbywa się o godzinie 18:00 włącznie.

Bardzo często oprócz indywidualnych osób, odwiedzają na też grupy przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. To doskonała alternatywa dla zajęć szkolnych- 50 minut doskonałej zabawy. Z ogromną radością oglądamy uśmiechy Maluchów, które po wyjściu z Jaskini opowiadają nam o swoich wrażeniach i zapewniają nas, że jeszcze tu wrócą… I wracają, często pod opieką rodziców lub dziadków.

Z uwagi na ogromną popularność Krakowskiej Jaskini Solnej wśród najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę. „Czas dla dzieci” jest stałą promocją obowiązującą w każdy wtorek oraz czwartek, którą adresujemy do osób odwiedzających naszą jaskinię wraz z dziećmi. Każdy z opiekunów przyprowadzając jedno dziecko płaci jedynie za wstęp jedynie za siebie, co oznacza, iż jedno dziecko przychodząc z jedną osobą dorosłą wchodzi zupełnie za darmo! Podczas seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych umożliwiamy dzieciom zdrową zabawę ekologicznymi zabawkami w ruinach zamku, a w tym samym czasie ich opiekunowie mogą sobie pozwolić na chwilę relaksu w fotelu masującym, jak również skorzystać z naszej biblioteczki, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Oferta dla przedszkoli oraz szkół

Ofertę kierujemy przede wszystkim do dyrektorów Szkół Podstawowych, Przedszkoli oraz Domów Kultury. Wizyta w Jaskini jest doskonałą alternatywą dla zajęć edukacyjnych. Seans inhalacyjny przy tężni solankowej jest połączeniem haloterapii, czyli terapii solą, ale też koloroterapii, relfeksoterapii i muzykoterapii.

Dzieciom, pobyt uprzyjemni słuchanie muzyki, zabawa ekologicznymi zabawkami w piaskownicy solnej, czytanie książeczek czy kolorowanie rysunków i malowanek.

Dynamiczna zabawa solą, jej podrzucanie, przesiewanie, przesypywanie sprawi iż powietrze wzbogaci się o pyłek solny, który będzie wdychany przez bawiące się dziecko. Będzie to niezapomniany, beztroski i zdrowy czas spędzony razem z nami!

Seans w Jaskini Solnej trwa 50 minut i zaczyna się o pełnej godzinie

Grupa liczona jest od minimum 10 dzieci

Cena wejścia dla dziecka wynosi 8 zł

Na każde 10 dzieci przypada jeden opiekun, który korzysta z seansu bezpłatnie, natomiast każdy kolejny z dopłatą 15 zł.

* Rezerwacje prosimy kierować na adres mailowy: krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Zapraszamy również na seanse inhalacyjne w połączeniu z zajęciami z muzykoterapii dla dzieci!
Zapraszamy – Kraków, ul. Długa 48/21!