Inhalacje dla seniorów

Oferta  – seansów inhalacyjnych dla seniorów 
krakowska jaskinia solna seniorzy

Haloterapia, to jedna z gałęzi medycyny naturalnej, która ma wiele zdrowotnych korzyści m.in.: wpływa na zwiększenie wentylacji płuc, czy usprawnienie wymiany gazowej. Ponadto ma działanie przeciwzapalne, wpływa na zmniejszenie tętniczego ciśnienia krwi, poprawę mikrokrążenia. Ma również działanie przeciwskurczowe.

Systematyczne inhalacje w jaskiniach solnych przy tężniach solankowych, to także efektywny sposób na wzmocnienie odporności oraz przyspieszenie rekonwalescencji po przebytych chorobach i infekcjach. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, czy przy obecnie panującej pandemii.

Wizyta w Krakowskiej Jaskini Solnej – ul. Długa 48/21 – jest więc doskonałą formą spędzania wolnego czasu.

My zachęcamy do integracji oraz organizacji czasu w grupie. Warto więc zabrać przyjaciół, bliskich lub znajomych i zachęcić ich do skorzystania z seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych.

Seans w Jaskini Solnej trwa 45 minut i zaczyna się o pełnej godzinie, obowiązuje również wcześniejsza rezerwacja.

Zapraszamy również na seanse grupowe!

Dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora oferujemy dodatkowe rabaty!

 

Dodatkowo w każdą środę i piątek zachęcamy do skorzystania z promocji – jedyne 15,00 złotych (do godziny 15:00). Przypominamy również, że u nas możecie również skorzystać z karty MultiSport Senior – wtedy 45-minutowy seans odbywa się bez dodatkowych dopłat (karta działa do godziny 16:00, po tej godzinie wejścia nie są rejestrowane).

PRZED WYKUPIENIEM USŁUGI, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z POLITYKĄ USŁUG KRAKOWSKIEJ JASKINI SOLNEJ WELLNESS & SPA – AGNIESZKA URBAN.