Polityka usług

Polityka usług Krakowskiej Jaskini Solnej Wellness & Spa – Agnieszka Urban

Aktualizacja do regulaminu, z dnia 01.07.2021.

 1. Krakowska Jaskinia Solna będzie funkcjonować w godzinach od 12:00 do 20:00 – do odwołania (za wyjątkiem środy i piątku – wtedy o godzinie 19:00 i 20:30 będą odbywać się koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów).
 2. Zaraz po wejściu do obiektu, obowiązuje dezynfekcja rąk.
 3.  Przed wejściem do obiektu jaskini, prosimy o zasłonięcie nosa i ust.
 4. Podczas mijania się z innymi osobami, prosimy i zachowanie odległości co najmniej 1,5 metra.
 5. W związku z wymianą zamków w szafkach – prosimy, aby każdy klient miał ze sobą monetę 2,00 złotową, którą należy wrzucić do szafki w zamian za kluczyk. Moneta oczywiście jest zwrotna.
 6. Za zgubienie kluczyka obowiązuje kara 120,00 złotych – równowartość wymiany zamka.
 7. Drzwi do wnętrza jaskini otwiera wyłącznie pracownik Krakowskiej Jaskini Solnej.
 8.  Ze względu na obecne wymogi, w jaskini podczas jednego seansu może przebywać ograniczona liczba osób, w związku z tym – wcześniejsza rezerwacja jest wymagana.
 9. Informujemy, że na seansach inhalacyjnych, może przebywać kilkoro dzieci jednocześnie.
 10. Przestrzegając wymogów sanitarnych, nie będzie dostępu do koców, w związku z tym istnieje możliwość przyniesienia własnego koca lub ręcznika.
 11. W celu ograniczenia osób na obszarze recepcji, seanse inhalacyjne zostają skrócone do 45 minut, pozwoli nam to na całkowitą dezynfekcję przestrzeni wspólnych.
 12. Prosimy również o nie pojawianie się nie wcześniej niż 5 minut przed umówioną wizytą.
 13.  Obowiązuje całkowity zakaz, uczestniczenia w seansach osób: przeziębionych, wykazujących objawy choroby tj. z katarem, kaszlem, bólem gardła, bólem mięśni, podwyższoną temperaturą ciała (dotyczy to również pozostałych usług, takich jak masaże, czy koncerty).
 14.  Pracownik Krakowskiej Jaskini Solnej ma prawo dopytać klienta o jego samopoczucie, również jeśli zajdzie taka potrzeba – zmierzyć temperaturę ciała, za pomocą elektrycznego termometru.
 15. Krakowska Jaskinia Solna, jako organizator koncertu informuje, że po dokonaniu rezerwacji i niepojawieniu się się na koncercie opłata za bilet nie podlega zwrotowi. Dokonanie rezerwacji oznacza zapoznanie się z regulaminem.

Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas wizyt w Krakowskiej Jaskini Solnej, dlatego wszystkie leżaki, zabawki dla dzieci, toalety, szafki, kanapy na obszarze recepcji są dezynfekowane na bieżąco. Dodatkowo w celu oczyszczenia jaskini, jest ona systematycznie wentylowana oraz oczyszczana za pomocą lampy UV. Również pomiędzy leżakami zapewniamy wymaganą odległość.

Pozostałe podpunkty naszego regulaminu, pozostają bez zmian.

1.  Wykupienie usługi jest jednoznaczne z akceptacją niniejszych zasad bez zastrzeżeń.
2.  Jaskinia solna to przede wszystkim miejsce wyciszenia, spokoju, relaksu.
3.  Do Jaskini należy wchodzić w wygodnym ubraniu oraz białych, zmiennych skarpetach.
4.  Podczas seansu należy zachowywać się cicho. Jedynie dzieci bawiące się w Solnicy mają więcej swobody, ale ich zachowanie nie może przeszkadzać pozostałym uczestnikom seansu. Prosimy o zastosowanie się do poleceń i uwag personelu.
5.  Dzieci do lat 13 mogą przebywać w Jaskini jedynie pod opieką dorosłych. Opiekun bierze pełną odpowiedzialność za podopiecznych. Opiekę nad dzieckiem może pełnić wyłącznie osoba pełnoletnia.
6.  W Jaskini zabrania się spożywania jakichkolwiek posiłków oraz picia napojów, spożywania napojów alkoholowych.
7. Na terenie KJS obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz papierosów elektronicznych.
8. Dopuszczalne jest wniesienie telefonu komórkowego, wyłącznie ustawionego w trybie cichym. Zabronione jest wykonywanie jakichkolwiek połączeń ze względu na komfort osób przebywających w Jaskini.
9.  W Jaskini nie niszczymy, ani nie dotykamy ścian oraz elementów wystroju wnętrza.
10.  Jaskinia jest monitorowana i za wszystkie szkody odpowiada klient.
11.  KJS Wellness & Spa zastrzega sobie prawo do monitorowania obiektu.
12.  W Jaskini nie filmujemy i nie fotografujemy w trakcie seansu (możliwość robienia zdjęć i filmowania wyłącznie w czasie przerwy między seansami).
13.  Nie zaleca się używania kosmetyków (np. perfum) o intensywnych zapachach przed wejściem do Jaskini.
14.  W przypadku złego samopoczucia należy niezwłocznie opuścić Jaskinię.
15.  Każdy seans rozpoczyna się o pełnej godzinie i trwa dokładnie 50 minut. Rezerwacja obowiązkowa! (Ostatni seans z dziećmi odbywa się o godzinie 18:00 włącznie).
16.  Na seans prosimy przychodzić punktualnie, a najlepiej około 10 minut wcześniej. W przypadku spóźnienia seans nie jest przedłużany. Rezerwacja traci ważność w chwili wybicia pełnej godziny, jest to równoznaczne z tym, że miejsce osoby która się nie pojawi się przed zarezerwowanym seansem, przepada na rzecz innych, chętnych osób.
17.  Na jeden karnet o określonej godzinie mogą wejść maksymalnie trzy osoby.
18.  Podczas seansu należy wygodnie ułożyć się w fotelu, głęboko oddychać i poddać działaniu mikroklimatu.
19.  Posiadamy trzy oddzielnie wydzielone części, jest to:
•   Jaskinia solno-jodowa dla rodzin z dziećmi z tężniami solankowymi
•   Biblioteczka z fotelami do masażu
•   Jaskinia solno-jodowa dla dorosłych z tężnią solankową

20. W trosce o Państwa komfort i samopoczucie, bardzo prosimy, aby nie przychodzić na seanse podczas OSTREJ INFEKCJI (m.in.: choroby przebiegające w podwyższoną temperaturą ciała, intensywny katar, ostry kaszel, intensywny ból gardła).
Dotyczy to dorosłych, jak i (przede wszystkim) dzieci! Przypominamy, że pobyt w Jaskini podczas choroby może pogorszyć stan zdrowia. Na seanse zapraszamy po przebytej chorobie, aby wzmocnić swoją osłabioną odporność.
21.  Osoby, które zmagają się z:
•   Nadczynnością tarczycy,
•   Zaawansowanymi chorobami nowotworowymi,
•   Ostrym stanem gruźliczym
•   Chorobami nerek
•   Alergią na sól
Przed wejściem na seans w Jaskini solnej powinny zasięgnąć opinii lekarza.
22. Otrzymane nieodpłatne zaproszenia lub wcześniej wykupione zaproszenia/vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę.
23. Obniżone ceny usług przysługują:
– dzieciom w wieku od 3-16 lat (dzieci do 3 roku życia z seansów korzystają nieodpłatnie);
– studentom do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom;
– osobom niepełnosprawnym.
Podstawą do uzyskania wstępu ulgowego, jest okazanie dokumentu uprawniającego do zniżki (legitymacja uczniowska, studencka, emeryta i rencisty etc.).
24. Honorujemy również inne wejścia zniżkowe – informacja o partnerach oraz rabatach znajduje się na stronie internetowej.
25.  Krakowska Jaskinia Solna Wellness&Spa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione lub pozostawione.
26. Kierownictwo KJS ma prawo odmowy wykonania usług, osobom które nie przestrzegają powyższych reguł Polityki KJS.
27. Aktualna informacja na temat rodzajów oraz cen usług i produktów jest umieszczona w dostępnych na terenie obiektu ulotkach i cennikach, a także na stronie internetowej.
28. Przestrzegając regulaminu szanujemy czas swój oraz innych osób, aby pobyt w Jaskini Solnej był komfortowy, zapewniał prawdziwy odpoczynek oraz relaks.

Polityka prywatności oraz polityka pozostałych usług Krakowskiej Jaskini Solnej Wellness & Spa – Agnieszka Urban, dostępna jest do wglądu w Recepcji obiektu.

Przestrzegając powyższych zasad szanujemy czas swój oraz innych osób, aby pobyt w Jaskini Solnej był komfortowy, zapewniał prawdziwy odpoczynek oraz relaks.
Dziękujemy!