Inhalacje dla studentów

Seanse inhalacyjne dla studentów

krakowska jaskinia solna

Seanse inhalacyjne dla studentów w Krakowskiej Jaskini Solnej – ul. Długa 48/21, to doskonała okazja do relaksu i odpoczynku. Jest to ważne szczególnie dla studentów, którzy podczas sesji narażeni są na ciągły stres, zarwane noce i konieczność nauki wielu rzeczy jednocześnie. Warto wspomóc działanie organizmu i zregenerować siły, aby nie tylko poprawić aktywność i wydajność mózgu, ale przede wszystkim nabrać dystansu i z nową, świeżą energią zabrać się za naukę.

Seans inhalacyjny przy tężni solankowej trwa 50 minut. Jest to moment wyciszenia i oderwania się od rzeczywistości. Przebywając na seansie warto wygodnie ułożyć się na leżaku, zamknąć oczy i wsłuchać się w dźwięki muzyki relaksacyjnej. Muzykoterapia pomaga człowiekowi w osiągnięciu spokoju wewnętrznego i harmonii. Dla osób, które nie lubią jednak leżeć „bezczynnie” zalecamy zabranie ze sobą książki (bądź notatek podczas sesji) lub skorzystanie z naszej biblioteczki, by pogrążyć się w lekturze. Łagodne dźwięki muzyki relaksacyjnej lub odgłosy natury pomagają w skupieniu, natomiast kolorowe światła pobudzają siły odpornościowe i regeneracyjne organizmu i poprawiają ogólne samopoczucie.

Seans trwa 50 minut i zaczyna się o pełnej godzinie

Cena wejścia dla osoby z legitymacją studencką to 18 zł.

Obowiązują również wszystkie honorowane karty tj. MultiSport Plus i Classic (bez MultiSport Active), FitSport, FitProfit, OK System

Rezerwacja seansu inhalacyjnego jest obowiązkowa.

Zapraszamy!