Inhalacje dla studentów

Seanse inhalacyjne dla studentów

krakowska jaskinia solna

Seanse inhalacyjne dla studentów w Krakowskiej Jaskini Solnej – ul. Długa 48/21, to doskonała okazja do relaksu i odpoczynku. Jest to ważne szczególnie dla studentów, którzy podczas sesji narażeni są na ciągły stres, zarwane noce i konieczność nauki wielu rzeczy jednocześnie. Warto wspomóc działanie organizmu i zregenerować siły, aby nie tylko poprawić aktywność i wydajność mózgu, ale przede wszystkim nabrać dystansu i z nową, świeżą energią zabrać się za naukę.

Seans inhalacyjny przy tężni solankowej trwa 50 minut. Jest to moment wyciszenia i oderwania się od rzeczywistości. Przebywając na seansie warto wygodnie ułożyć się na leżaku, zamknąć oczy i wsłuchać się w dźwięki muzyki relaksacyjnej. Muzykoterapia pomaga człowiekowi w osiągnięciu spokoju wewnętrznego i harmonii. Dla osób, które nie lubią jednak leżeć „bezczynnie” zalecamy zabranie ze sobą książki (bądź notatek podczas sesji) lub skorzystanie z naszej biblioteczki, by pogrążyć się w lekturze. Łagodne dźwięki muzyki relaksacyjnej lub odgłosy natury pomagają w skupieniu, natomiast kolorowe światła pobudzają siły odpornościowe i regeneracyjne organizmu i poprawiają ogólne samopoczucie.

Seans trwa 50 minut i zaczyna się o pełnej godzinie

Cena wejścia dla osoby z legitymacją studencką to 18 zł.

Istnieje również możliwość rezerwacji seansu grupowego, wtedy cena przy minimum 10 osobach wynosi 15 zł (jeśli nie uzbiera się grupa 10 osobowa, obowiązuje cena 18 zł).

Obowiązują również wszystkie honorowane karty tj. MultiSport Plus i Classic (bez MultiSport Active), FitSport, FitProfit, OK System

Rezerwacja seansu inhalacyjnego jest obowiązkowa.

Zapraszamy! 

PRZED WYKUPIENIEM USŁUGI, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z POLITYKĄ USŁUG KRAKOWSKIEJ JASKINI SOLNEJ WELLNESS & SPA – AGNIESZKA URBAN.