Vouchery

Zaproszenia i vouchery podarunkowe

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent? Właśnie go znalazłeś!

 

Zaproszenie na seans inhalacyjny przy tężniach solankowych.
krakowska jaskinia solna

Oferujemy cudowne chwile dla zdrowia i relaksu w bajkowym wnętrzu Krakowskiej Jaskini Solnej (haloterapia) przy szumie wody i śpiewie ptaków (muzykoterapia) i subtelnej aranżacji  świateł (koloroterapia). Seans w jaskini solnej przy tężniach solankowych, stanie się niezwykłą chwilą odprężenia, z dala od codziennej rzeczywistości.

Zaproszenie na masaż dźwiękiem

masaż dźwiękiem krakowska jaskinia solna

Zapraszamy do skorzystania z indywidualnego zabiegu – masażu misami terapeutycznymi, dzwoneczkami koshi oraz kamertonami. Masaż ten, jest relaksem dla duszy i ciała, likwidującym blokady, stres, przywracającym równowagę całemu organizmowi.

Zaproszenie na Koncert mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów
koncert gongów kraków

Zapraszamy na wyjątkową i niepowtarzalną medytacje przy dźwiękach mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów, w połączeniu z seansem inhalacyjnym w Krakowskiej Jaskini Solnej.

Poczuj moc dźwięku!

Zaproszenie na masaż, zabiegi ANTI-AGING twarzy lub inne zabiegi.

masaż kraków

Masaż to dotyk zdrowia. Dla każdego, kto pragnie się zrelaksować, zregenerować swój organizm, złagodzić dolegliwości bólowe, poprawić swój stan zdrowia oraz kondycję fizyczną, jak i psychiczną, a także przywrócić naturalną harmonię swojemu organizmowi.

Zabiegi Vacuum Jet*

Dzięki kilku bądź kilkunastu zabiegach można 4 razy szybciej zredukować masę ciała, ujędrnić ciało, poprawić wygląd skóry, zafundować organizmowi intensywny detoks. Trzy w jednym: modelowanie sylwetki, prozdrowotna aktywność fizyczna i lepsze samopoczucie w jednym miejscu i czasie!

karnet na seanse inhalacyjne Krakowska Jaskinia Solna

Zapraszamy na seanse inhalacyjne do Krakowskiej Jaskini Solnej przy tężniach solankowych. idealnego i przyjaznego, dla wszystkich i tych dużych i tych małych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie, odetchnąć czystym powietrzem, wzmocnić odporność, zrelaksować się i wyciszyć.

Wszystkie zaproszenia są ważne 3 miesiące od daty zakupu.

*Karnet na zabiegi Vacuum Jet, ważny jest przez 1 miesiąc.

**Karnet na 5 seansów inhalacyjnych, ważny jest przez okres 1,5 miesiąca.

   Karnet na 10 seansów inhalacyjnych, ważny jest przez okres 3 miesiąca.

Polecamy się, jako wyjątkowy prezent!

voucher prezentowy Krakowska Jaskinia Solna


Vouchery podarunkowe

Jeżeli Państwo nie są zdecydowani na konkretny rodzaj usługi, bądź produkt – oferujemy możliwość zakupu vouchera podarunkowego na kwotę:

 50,

 100,

 150,

 200,

 250 złotych lub

 wybraną przez Państwa kwotę powyżej 250 złotych.

Taki voucher, można wykorzystać na seanse inhalacyjne, koncerty mis i gongów lub asortyment, przez okres 3 miesięcy od daty zakupu.

Nie wiesz na jaki prezent się zdecydować? Służymy pomocą 🙂

Zarówno vouchery kwotowe, jak i zaproszenia na konkretne usługi mogą Państwo zakupić ONLINE! W tym celu prosimy o kontakt mailowy: krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Nest Bank SA
94 1870 1045 2083 1067 1577 0001 (SWIFT / BIC: NESBPLPW)

Zapytaj nas bezpośrednio w Krakowskiej Jaskini Solnej, telefonicznie lub mailowo!