Holistyczna diagnoza duszy i ciała

Holistyczna diagnoza duszy i ciała – Edyta “Mag”

 Numerolog, tarocistka, dyplomowany psychotronik ze specjalizacją – biotronika. Ukończyła kurs radiestezji-diagnostyka zdrowia oraz Reiki. Jej pasją jest odkrywanie ludzkiej psychiki i niesienie pomocy tym ,którzy potrzebują wsparcia i chcą poznać samego siebie.

Podróż w głąb Twojej duszy gdzie Edyta “Mag” pomaga odnaleźć razem z Tobą najważniejszą prawdę o Tobie. Kim byłeś, gdzie teraz jesteś i dokąd zmierzasz. Używając liczb Twojej daty urodzenia, interpretując przekazy z kart tarota jak również  odczytywać symbole w twoich wizjach sennych.

Grafologicznie interpretuje podpis i doradza ustalić najlepszą wersję dopasowaną do danej osoby, tak by podpis działał dla Jej najwyższego dobra w każdym aspekcie życia. Rozpatruje organizm ludzki jako energię z wielu poziomów – jako powłok ,które okrywają najważniejszą esencję duszy. Każda dusza to energia która obiera sobie ciało, które służy jej jako ubiór na dane wcielenie .

Część danych dostajemy jawnie jako kody do oprogramowania naszego funkcjonowania.

Jednym z nich są liczby zapisane w naszej dacie urodzenia. Stanowią one zapis, który numerolodzy nazywają diamentem życia.

Za pomocą obliczeń matematycznych jesteśmy w stanie nakreślić według danej daty urodzenia – cechy osobowości danej osoby, jej mocne jak i słabe strony, liczby karmiczne i mistrzowskie. Podobnie, jeśli chodzi o główny cel wcielenia jak również możliwości ukryte oraz potencjały możliwe do zrealizowania. Schemat diamentu życia wyznacza również okresy i cykle w życiu, które mogą służyć rozwojowi danej osobie jak i przedziały czasu w które prognozują stagnację i lepiej wtedy wykorzystać inne możliwości np. odziedziczone z rodu.

Dodatkowo liczby zawarte w danych personalnych oraz sposób podpisu to jak wizytówka, która ma bardzo istotny wpływ na los danej osoby oraz sposób jak jest odbierana ta osoba przez otoczenie, współpracowników i najbliższe osoby.

Edyta “Mag” numerologię rozwija w połączeniu z kartami Tarota – tworząc portret psychologiczny.

Tarot to droga człowieka od narodzin do śmierci fizycznej zobrazowana na 21 kartach ,które wywodzą się ze starożytnej wiedzy. Obrazy są drogowskazem i podpowiedzią ale nigdy nie powinny być jedynym wyznacznikiem dla klienta. Wszystko jest tylko doświadczeniem na drodze do rozwoju człowieka. Oczywiście dla potwierdzenia liczb – numerologia z sekwencją powtarzalności i zgodności kart  (tarota).

Wahadło (radiestezja zdrowia) albo test ciała (metoda zaczerpnięta z Theta healing)

 Według życzenia klienta – Edyta “Mag” analizuje podpis odręczny zainteresowanej osoby (grafologia)  – by sprawdzić w jaki sposób współgra on z datą urodzenia. Często lekka korekta w podpisie przynosi niebagatelną poprawę zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej.

 Praca nad symboliką senną

Każdy z nas śni… tylko nie każdy pamięta swoje sny.

Edyta “Mag” tłumaczeniem snów zajmuje się od 12 lat .To skarbnica wiedzy o każdym śniącym. Każdy sen można rozpatrywać inaczej. Wizje senne nie tłumaczy się za pomocą senników ale według kodu osoby śniącej.


Jeśli chcesz skorzystać z umiejętności Edyty, która może zostać Twoim Doradcą życiowym zapraszamy:

Cena:

30 minut – 93,00 zł

60 minut – 170,00 zł

Czas zabiegu dostosowywany jest indywidualnie i uzależniony jest od ilości zadanych Pani Edycie pytań.

Zapraszamy we wtorki i czwartki.

Zapisz się już dziś :

krakowskajaskiniasolna@gmail.com

12 623 71 90