Ekskluzywny masaż twarzy – NOWOŚĆ!

ekskluzywny masaż twarzy

Ekskluzywny masaż twarzy na bazie naturalnego kolageny marki SOUVRE.

Zabieg ten jest połączeniem intensywnego masażu ANTI-AGING twarzy z kosmetykami stworzonymi na bazie kolagenu naturalnego. Całość uzupełnia zastosowanie unikatowej maski, stworzonej ze złota koloidalnego!
Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE, jest idealną odpowiedzią na aktualne trendy panujące na rynku kosmetycznym. Nie jest to produkt, który tylko w nazwie zawiera „kolagen”, nie mając z tym białkiem w rzeczywistości nic wspólnego. Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE to produkt, który zawiera kolagen z niezmienną
i tożsamą z ludzkim białkiem strukturą. Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE zapewni Twojej skórze wszystko to, co jest jej potrzebne. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, młodej cerze zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz świeży
i nieskazitelny wygląd, natomiast skóra dojrzała odzyskuje elastyczność, jędrność
i wygładzenie. Oprócz właściwości wpływających na poprawę ogólnej kondycji każdego typu skóry, włosów oraz paznokci, a także oprócz właściwości spowalniających proces starzeniowy skóry, swoje zastosowanie znalazł w kosmetyce leczniczej. Wykorzystywany jest przede wszystkim przy leczeniu różnego rodzaju chorób skóry, np. AZS, łuszczyca oraz przy chorobach stawów. Przyspiesza proces gojenia się ran, wspomaga redukcję cellulitu. Jest to produkt w pełni naturalny, bez dodatku zbędnych składników.

Masaż anti-aging z wykorzystaniem żelu i toniku kolagenowego oraz maski kolagenowej – 45 minut – 120,00 złotych.
Masaż anti-aging z wykorzystaniem żelu, peelingu, toniku, kolagenu oraz maski ze słota koloidalnego – 75 minut – 170,00 złotych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie (i nie tylko 😉 do wypróbowania. Przypominamy, że proces starzenia oraz spowolnienie wytwarzania przez nasz organizm naturalnego kolagenu – rozpoczyna się już po ukończeniu 20 roku życia!

One Review

  1. Efekt złotej maski mnie zaskoczył… powalający rezultat w szybkim czasie. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *